Przeprowadzenie konsultacji neurologicznych dla 42 Uczestników Projektu dzieci i młodzieży na potrzeby uczestnictwa w terapii Biofeedback
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00205515
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00205515/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-20 10:59
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6df5c75b-1b10-4461-839a-6ea777c8f46c
- Identyfikator
- 9590830858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205515 z dnia 2026-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie konsultacji neurologicznych dla 42 Uczestników Projektu dzieci i młodzieży na potrzeby uczestnictwa w terapii Biofeedback
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003677051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Studzienna 2
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-544
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kancelariajiz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.kielce.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie konsultacji neurologicznych dla 42 Uczestników Projektu dzieci i młodzieży na potrzeby uczestnictwa w terapii Biofeedback2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6df5c75b-1b10-4461-839a-6ea777c8f46c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205515
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020561/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Przeprowadzenie usług diagnostycznych, terapeutycznych i poradnictwa specjalistycznego dla dzieci i młodzieży oraz rodziców w rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wspieramy i usamodzielniamy – rozwój rodzinnej pieczy zastępczej w Kielcach”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
2. Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki - art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września
2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
3. Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki – w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPR/10/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie konsultacji neurologicznych dla 42 Uczestników Projektu dzieci i młodzieży na potrzeby uczestnictwa w terapii Biofeedback
1) Usługa ma na celu określenie możliwości uczestniczenia dzieci i młodzieży w terapii Biofeedback.
2) Każda z osób powinna skorzystać z 1 wizyty.
3) Czas wykonywania usługi – w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach między 10.00-20.00.
4) Termin realizacji usługi – od 01.04.2025-31.10.2027 r.
5) Wykonawca we własnym zakresie zapewnia lokal położony w Kielcach oraz niezbędne urządzenia, sprzęt, materiały itp. konieczne do wykonania usługi. W przypadku konieczności realizacji usługi na rzecz osób z niepełnosprawnościami Wykonawca zapewni lokal pozbawiony barier, umożliwiający skorzystanie tym osobom z usługi.
Wskazana ilość uczestników tj. 42 osoby są wartością maksymalną, gwarantowana ilość uczestników to 32.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
85121220-1 - Usługi specjalistyczne w zakresie nefrologii lub układu nerwowego
80320000-3 - Usługi edukacji medycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ośrodek Diagnostyki Medycznej Dariusz Adamczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9590122736
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-734
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-10-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przeprowadzenie usług diagnostycznych, terapeutycznych i poradnictwa specjalistycznego dla dzieci i młodzieży oraz rodziców w rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka - uczestników projektu „Wspieramy i usamodzielniamy – rozwój rodzinnej pieczy zastępczej w Kielcach”Część 2: Przeprowadzenie konsultacji neurologicznych dla 42 Uczestników Projektu dzieci i młodzieży na potrzeby uczestnictwa w terapii Biofeedback
| 2026-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |