Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00205579
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00205579/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-20 11:14
Lokalizacja
Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9b6ae20-4469-4600-b230-c12c06398c94
Identyfikator
6722023427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacjiUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparciaNadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)DyskiUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia siecioweUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceSerwery plikówPakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowePakiety oprogramowania dla sieciUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi szkolenia specjalistycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205579 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 3666100

1.5.8.) Numer faksu: +48 94 3666105

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@polczyn-zdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polczyn-zdroj.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9b6ae20-4469-4600-b230-c12c06398c94

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9b6ae20-4469-4600-b230-c12c06398c94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205579

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043062/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane będzie w ramach Konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, projekt pod nazwą „Bezpieczna Gmina Połczyn-Zdrój” (nr umowy FERC.02.02-CS.01-001/23/2158/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183328

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GG.271.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadanie pn.: ,,Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.
1. Zamówienie realizowane będzie w ramach Konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, projekt pod nazwą „Bezpieczna Gmina Połczyn-Zdrój” (nr umowy FERC.02.02-CS.01-001/23/2158/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024).
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji ustala niniejsza umowa, oferta wykonawcy i SWZ, stanowiące jako załączniki integralną część niniejszej umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 51610000-1 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

37453300-1 - Dyski

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48823000-3 - Serwery plików

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 635.000,00 zł brutto a cena najkorzystniejszej oferty wynosi 780.048,78 zł brutto.
Z uwagi więc na to, iż kwota najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, którą Zamawiający zabezpieczył na realizację niniejszego zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty - postępowanie przetargowe należało unieważnić.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 780048,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 780048,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy