Dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu

Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00205721
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00205721/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-20 11:47
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-458af07d-1c84-4a81-8ce6-ee271b4e956e
Identyfikator
8761033247
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszcząceMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

Wykonawcy

1 przyznane

"LOGOS" S.C., KATARZYNA RUTECKA, PIOTR SYCZYŁOToruń, PL · lot 0
244 762,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205721 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295053

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaopatrzenie@dpsgrudziadz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dpsgrudziadz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-458af07d-1c84-4a81-8ce6-ee271b4e956e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-458af07d-1c84-4a81-8ce6-ee271b4e956e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008447/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00102760

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.341.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości i chemii
gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu.
Wykonawca będzie dostarczać każdorazowo przedmiot zamówienia do Zamawiającego wraz z rozładunkiem, przez który rozumie się wyładowanie towaru przez Wykonawcę z pojazdu, w tym rozładunek towaru z palety oraz złożenie towaru w pomieszczeniach magazynowych, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu cenowym –załączniku nr 4 do SWZ. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą przez cały okres trwania umowyw dni robocze, transportem Wykonawcy na własny koszt i odpowiedzialność w godzinach pracy Zamawiającego tj. poniedziałek – czwartek 7:00 – 15:30, piątek 7:00 – 13:00, zgodnie ze złożonym wcześniej zamówieniem. Miejscem wykonania zamówienia są obiekty Zamawiającego, znajdujące się:
Dom Pomocy Społecznej przy ul. Parkowej 12 i ul. Nadgórnej 30/32 oraz Dzienny Dom Pomocy przy ul. Piłsudskiego 111.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia całej partii przedmiotu umowy lub odrzucenia jej części w przypadku dostarczenia towaru, który nie spełnia warunków zamówienia lub gdy w trakcie oceny wizualnej zostanie stwierdzona zła jakość produktów, widoczne uszkodzenia spowodowane w szczególności niewłaściwym zabezpieczeniem produktów, złymi warunkami transportowymi lub niewłaściwym stanem higienicznym środków transportu przewożących przedmiot umowy.
Zamawiający wymaga, aby zamówienie było realizowane w okresie kolejnych 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Dostawy do poszczególnych jednostek, będą każdorazowo potwierdzane protokołem odbioru, po sprawdzeniu zgodności ze złożonym zamówieniem, przy czym wykluczona jest dostawa za pośrednictwem firm kurierskich i wysyłkowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241460,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275802,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244762,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOGOS s.c. K.RUTECKA, P.SYCZYŁO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792416564

7.3.4) Miejscowość: TORUŃ

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244762,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy