Poprawa Efektywności Energetycznej Budynku Szkoły Podstawowej w Miejscowości Sieciechowice
Gmina Iwanowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00206028
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00206028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-20 12:52
- Lokalizacja
- Iwanowice Włościańskie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cb987f9-6b67-407b-85a6-6de1d1e87b75
- Identyfikator
- 6821634453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00206028 z dnia 2026-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa Efektywności Energetycznej Budynku Szkoły Podstawowej w Miejscowości Sieciechowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iwanowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ojcowska 11
1.5.2.) Miejscowość: Iwanowice Włościańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-095
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@iwanowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.iwanowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2cb987f9-6b67-407b-85a6-6de1d1e87b751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa Efektywności Energetycznej Budynku Szkoły Podstawowej w Miejscowości Sieciechowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cb987f9-6b67-407b-85a6-6de1d1e87b75
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044608/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa efektywności energetycznej szkoły podstawowej w Sieciechowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172839
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKR.271.5.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych termodernizacyjnych i dostosowawczych (w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”) w zakresie modernizacji energetycznej budynku Szkoły Podstawowej.
4.2. Miejsce inwestycji: Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Sieciechowicach, , 32-095 Iwanowice Włościańskie.
4.3. Przedmiot zamówienia obejmuje m. in.:
4.3.1. opracowanie dokumentacji projektowej z uwzględnieniem dokumentacji ppoż budynku (w zależności od wymogów prawa - Projekt Budowlany /PB/], Projekt Wykonawczy /PW/, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót /STWiORB/, przedmiary robót /PR/, kosztorys inwestorski z zestawieniem scalonym /KI/, Informacja BIOZ /BIOZ/, świadectwo energetyczne /ŚE/) wraz z uzyskaniem mapy dla celów projektowych – jeżeli będzie wymagana, warunków dostaw mediów – jeżeli będą wymagane, wszelkich uzgodnień, opinii i decyzji, w tym decyzji pozwolenia na budowę – o ile będzie wymagana, lub zgłoszenia organowi administracji architektoniczno-budowlanej /dalej OAB/ zamiaru wykonywania robót i uzyskanie braku sprzeciwu tego organu co do wykonywania zgłoszonych robót;
4.3.2. wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i usługi okresu realizacji robót;
4.3.3. usługi okresu gwarancji i rękojmi
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zawiadamia Wykonawców o unieważnieniu niniejszego postępowania.Uzasadnienie faktyczne: Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę brutto: 1 931 100zł. Najniższa oferta opiewała na kwotę znacznie przewyższającą kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z art. 255 pkt 3 Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie zostanie powtórzone.| 2026-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |