Usługa serwisowania oprogramowania windykacyjno-księgowego do obsługi Strefy Płatnego Parkowania.
Zarząd Dróg Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00206070
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00206070/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-20 12:59
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a312cc8b-7933-4639-921a-31e6070b12f9
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00206070 z dnia 2026-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa serwisowania oprogramowania windykacyjno-księgowego do obsługi Strefy Płatnego Parkowania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 24
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 761 20 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdm-gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdm-gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12824091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa serwisowania oprogramowania windykacyjno-księgowego do obsługi Strefy Płatnego Parkowania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a312cc8b-7933-4639-921a-31e6070b12f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206070
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066873/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 Serwisowanie oprogramowania windykacyjno-księgowego do obsługi Stref Płatnego Parkowania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171341
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania oprogramowania windykacyjno-księgowego w zakresie programu SYSTEmEG do obsługi Strefy Płatnego Parkowania.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego:
1) usługi utrzymania serwisowego;
2) usług rozwoju.
Celem usługi utrzymania serwisowego jest zapewnienie Zamawiającemu nieprzerwanego działania posiadanego oprogramowania SYSTEmEG (usługi SLA), jak również zapewnienie świadczenia innych opisanych w załączniku A do SWZ usług wspomagających korzystanie z oprogramowania przez Zamawiającego.
Celem usług rozwoju jest zapewnienie Zamawiającemu modyfikacji i rozbudowy oprogramowania Zamawiającego, jak również zapewnienie świadczenia usług wspomagających korzystanie z oprogramowania przez Zamawiającego.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają załączniki do SWZ:
1) Załącznik A – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;
2) Załącznik B – Formularz cenowy;
3) Załącznik nr 6 – Projektowane postanowienia umowy;
4) Załącznik nr 7 – Ankieta oceny podmiotu przetwarzającego dane osobowe;
5) Załącznik nr 8 – Umowa o powierzeniu przetwarzania danych osobowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50312400-9 - Konserwacja i naprawa mikrokomputerów
72251000-9 - Usługi poawaryjnego odzyskiwania systemu
51610000-1 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.| 2026-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |