Wsparcie psychologiczne, pedagogiczne i psychoterapeutyczne – cz. II

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00206178
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00206178/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-20 13:18
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-765eae46-115c-49f9-9ee8-db414e16554c
Identyfikator
6691126935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi doradztwaUsługi społeczneUsługi opieki dziennej

Wykonawcy

1 przyznane

Indywidualna Praktyka Psychologiczna Natalia RoliradGryfice, PL · lot 5
87 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00206178 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie psychologiczne, pedagogiczne i psychoterapeutyczne – cz. II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003801829

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Monte Cassino 2

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-412

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cuskoszalin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cus.koszalin.ibip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-765eae46-115c-49f9-9ee8-db414e16554c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wsparcie psychologiczne, pedagogiczne i psychoterapeutyczne – cz. II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-765eae46-115c-49f9-9ee8-db414e16554c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206178

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037017/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wsparcie psychologiczne, pedagogiczne i psychoterapeutyczne – cz. II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, że zamówienie publiczne będzie realizowane w ramach projektu “Akademia Rodziny – kompleksowe wsparcie na rzecz koszalińskich rodzin” nr FEPZ.06.22-IP.01-006/25 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119846

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.260.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 498528,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi indywidualnego poradnictwa psychologicznego dla rodziców zastępczych, którego celem jest rozpoznawanie trudności oraz zapobieganie ich pogłębianiu się (działania nie mają charakteru leczniczego, lecz tylko diagnostyczno-profilaktyczny).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.) Wartość części: 44352,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi indywidualnego poradnictwa psychologicznego dla dzieci z rodzin zastępczych o charakterze diagnostyczno-profilaktycznym, którego celem jest rozpoznawanie trudności oraz zapobieganie ich pogłębianiu się (działania nie mają charakteru leczniczego).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.) Wartość części: 69600,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi w formie grupy wsparcia dla rodziców zastępczych o charakterze diagnostyczno-profilaktycznym, mającej na celu wzmocnienie kompetencji wychowawczych, wsparcie emocjonalne oraz umożliwienie wymiany doświadczeń między uczestnikami. Grupa wsparcia umożliwia uczestnikom radzenie sobie z różnymi emocjami, myślami i trudnościami oraz wymianę doświadczeń z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji życiowej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 26201,52 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi opieki nad dziećmi z rodzin biologicznych i rodzin zastępczych oraz dorosłymi wychowankami rodzin zastępczych z niepełnosprawnościami.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4d do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.5.) Wartość części: 100880,64 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi indywidualnego poradnictwa psychologicznego dla dzieci z rodzin biologicznych o charakterze diagnostyczno-profilaktycznym, którego celem jest rozpoznawanie trudności oraz zapobieganie ich pogłębianiu się. Usługa nie stanowi świadczenia zdrowotnego w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4e do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.) Wartość części: 77976,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pedagoga rodzinnego dla rodzin biologicznych z trudnościami opiekuńczo wychowawczymi, zamieszkałych na terenie Koszalina. Wsparcie realizowane będzie poprzez indywidualne spotkania pedagoga rodzinnego z poszczególnymi rodzinami.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4f do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.) Wartość części: 98114,40 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi grupy wsparcia dla osób współuzależnionych o charakterze diagnostyczno-profilaktycznym, której celem jest wczesne wykrywanie problemów psychospołecznych oraz zapobieganie ich pogłębianiu. Grupa wsparcia umożliwia uczestnikom doświadczenie poczucia akceptacji, więzi i zrozumienia oraz wymianę doświadczeń z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji życiowej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4g do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 81404,35 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający Centrum Usług Społecznych w Koszalinie unieważnia postępowanie na „Wsparcie psychologiczne, pedagogiczne i psychoterapeutyczne – cz. II” w części dotyczącej Zadania 4 - Opieka nad dziećmi z rodzin biologicznych i rodzin zastępczych oraz dorosłymi wychowankami rodzin zastępczych z niepełnosprawnościami, na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy PZP, jako że nie złożono w postępowaniu żadnej oferty na Zadanie 4.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Indywidualna Praktyka Psychologiczna Natalia Rolirad

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522671196

7.3.4) Miejscowość: Gryfice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-08-31

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi