Przebudowa (modernizacja) ciągu pieszo-rowerowego na os. Słowackiego w Mikołowie

Gmina Mikołów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00508367
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00508367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-20 07:41
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79b05bfe-b05b-4db5-8370-282230120181
Identyfikator
6351805347
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

SZYMON TETLAĆwiklice, PL · lot 0
518 249,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00508367 z dnia 2024-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (modernizacja) ciągu pieszo-rowerowego na os. Słowackiego w Mikołowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam@mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

portal.smartpzp.pl/mikolow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa (modernizacja) ciągu pieszo-rowerowego na os. Słowackiego w Mikołowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79b05bfe-b05b-4db5-8370-282230120181

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00508367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049236/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Przebudowa (modernizacja) ciągu pieszo - rowerowego na os. Słowackiego w Mikołowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435779

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP1.6-2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 815515,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest przebudowa (modernizacja) ciągu dla pieszych i rowerzystów mająca:
- szerokość ok. 4 m
- długość ok. 337 m
- ograniczenie ciągu pieszo – rowerowego obustronnie obrzeżem betonowym
- podniesienie niwelety wykonywanego ciągu pieszo – rowerowego na całym odcinku remontowanej wspólnej drogi dla pieszych i rowerzystów o ok. 10 cm w stosunku do istniejącego. Dochodzące obustronnie do ciągu pieszo – rowerowego chodniki należy dostosować wysokościowo do niwelety przebudowywanej drogi dla pieszych i rowerzystów poprzez przebrukowanie ich nawierzchni na odcinku 1-2 m od styku połączenia. Połączenie wykonać bez uskoków w świetle 0 cm. Zabezpieczenie istniejącej infrastruktury technicznej za pomocą rur ochronnych typu AROT o średnicy 110 mm długości od 5,0 m do 9,0 m.
Umocnienie skarpy terenowej za pomocą geokraty komórkowej perforowanej grubości 7,5 cm.

Zamówienie obejmuje:

- przebudowę istniejącego ciągu pieszo – rowerowego i połączenie do wyremontowanego odcinka biegnącego od ul. Jana Bluszcza w Mikołowie zgodnie z projektem architektoniczno – budowlanym o nazwie „przebudowa/modernizacja ciągu pieszo – rowerowego na os. Słowackiego w Mikołowie.
- przebudowę kolidujących sieci lub ich zabezpieczenie,
- wykonanie dokumentacji zgłoszeniowej oraz dokonanie zgłoszenia robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,
- utylizację nawierzchni asfaltowych,
- wykonanie geodezji powykonawczej wykonanych obiektów wraz z naniesieniem ich na mapę w zasobach geodezyjnych z zachowaniem prawidłowej topologii obiektów,
- wykonanie na koniec budowy kosztorysu powykonawczego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 518249,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1309022,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 518249,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogród Szymon Tetla

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381360105

7.3.3) Ulica: Męczenników Oświęcimskich 37A

7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-229

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 518249,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane