Świadczenie usług eksperckich na potrzeby opracowania narzędzia diagnostycznego wspierającego transformację cyfrową: Ocena Dojrzałości Cyfrowej dla Administracji”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00206243
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00206243/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-20 13:31
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91fae9b6-361a-4280-9c8f-b54bd2ea5fd3
Identyfikator
5262501444
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie analizy lub konsultacji technicznejUsługi doradztwa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00206243 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług eksperckich na potrzeby opracowania narzędzia diagnostycznego wspierającego transformację cyfrową: Ocena Dojrzałości Cyfrowej dla Administracji”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017181095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pańska 81/83

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-834

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@parp.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parp.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://parp.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wspieranie i rozwój przedsiębiorczości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług eksperckich na potrzeby opracowania narzędzia diagnostycznego wspierającego transformację cyfrową: Ocena Dojrzałości Cyfrowej dla Administracji”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91fae9b6-361a-4280-9c8f-b54bd2ea5fd3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206243

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00632905

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: p/302/DAS/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 274687,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie eksperckiego wkładu merytorycznego dla narzędzia diagnostycznego Oceny Dojrzałości Cyfrowej Administracji, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek samorządu terytorialnego (JST). Narzędzie będzie miało charakter samooceny, wspierając administrację publiczną w planowaniu i wdrażaniu transformacji cyfrowej, a także w korzystaniu z dostępnych instrumentów wsparcia. Oczekiwanym rezultatem jest dostarczenie precyzyjnie opracowanych treści, które będą mogły zostać zaimplementowane w formie formularzy online. Opracowanie narzędzia ma mieć charakter partycypacyjny i opierać się na współpracy z przyszłymi użytkownikami. Dlatego proces jego tworzenia powinien obejmować: 2 warsztaty z użytkownikami, dwuetapowe testowanie prototypów narzędzia, a także iteracyjne dopracowywanie koncepcji narzędzia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71621000-7 - Usługi w zakresie analizy lub konsultacji technicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312320-8 - Usługi doradztwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta złożona przez PWC Advisory Sp. z o.o. s.k., ul. Polna 11, 00-633 Warszawa, podlegała ocenie. Cena oferty (454 214,40 zł brutto) przewyższała kwotę, która Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (350 000,00 zł brutto). Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 454214,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 454214,40 PLN

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi