Zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław, w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław – by żyło nam się piękniej”

Gmina Inowrocław - Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00206627
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00206627/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-20 14:32
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f06ad10e-e81a-40f9-aa6a-516f191de0ea
Identyfikator
5562440669
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi społeczneProgram działań na rzecz gmin

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00206627 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław, w ramach projektu
„Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław – by żyło nam się piękniej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Inowrocław - Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 093042606

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Metalowców 3

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: s.bakowska@cusgminainowroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://inowroclaw.naszcus.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f06ad10e-e81a-40f9-aa6a-516f191de0ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław, w ramach projektu
„Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław – by żyło nam się piękniej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f06ad10e-e81a-40f9-aa6a-516f191de0ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206627

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079313/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Europejski Fundusz Społeczny Plus Priorytet 8 Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 08.24 Usługi społeczne i zdrowotne Nr FEKP.08.24-IZ.00-0006/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167706

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FK.27.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia o charakterze integracyjnym pn. „Kino pod Gwiazdami”.
Wydarzenia należy zorganizować i przeprowadzić w 2027 r. dla 3 sołectw – Olszewice, Orłowo i Słońsko.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części określa załącznik nr 1 do SWZ. Załącznik nr 1a do SWZ określa wykaz wydarzeń do zrealizowania z podziałem na sołectwa, szacowaną liczbę uczestników oraz dni, w których mają się odbyć wydarzenia w 2026 r. i 2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85320000-8 - Usługi społeczne

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

4.5.5.) Wartość części: 21000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia o charakterze integracyjnym pn.: „Aktywni Razem – Rodzinny Dzień Sportu”.
Wydarzenia należy zorganizować i przeprowadzić w 2026 r. dla 2 sołectw – Gnojno oraz Krusza Duchowna i Zamkowa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części określa załącznik nr 1 do SWZ. Załącznik nr 1a do SWZ określa wykaz wydarzeń do zrealizowania z podziałem na sołectwa, szacowaną liczbę uczestników oraz dni, w których mają się odbyć wydarzenia w 2026 r. i 2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85320000-8 - Usługi społeczne

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

4.5.5.) Wartość części: 22000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia o charakterze integracyjnym pn. „Dzień sąsiada”.
Wydarzenia należy zorganizować i przeprowadzić w 2026 r. dla 9 sołectw – Batkowo, Cieślin, Czyste, Jacewo, Kłopot, Komaszyce, Latkowo, Łąkocin, Łojewo oraz w 2027 r. dla 10 sołectw – Marcinkowo, Miechowice, Piotrkowice, Pławin, Radłówek, Sikorowo, Sławęcinek, Trzaski, Tupadły, Żalinowo.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części określa załącznik nr 1 do SWZ. Załącznik nr 1a do SWZ określa wykaz wydarzeń do zrealizowania z podziałem na sołectwa, szacowaną liczbę uczestników oraz dni, w których mają się odbyć wydarzenia w 2026 r. i 2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85320000-8 - Usługi społeczne

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

4.5.5.) Wartość części: 285000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 - zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia o charakterze integracyjnym pn. „Potańcówka Miedzypokoleniowa – Retro Party”
Wydarzenia należy zorganizować i przeprowadzić w 2026 r. dla 2 sołectw – Góra i Jaksice.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części określa załącznik nr 1 do SWZ. Załącznik nr 1a do SWZ określa wykaz wydarzeń do zrealizowania z podziałem na sołectwa, szacowaną liczbę uczestników oraz dni, w których mają się odbyć wydarzenia w 2026 r. i 2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85320000-8 - Usługi społeczne

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą cena spośród ofert nieodrzuconych w wysokości 36.900,00 zł, złożona przez Wykonawcę Agencja Eventowa PAM Alicja Butrykowska, znacznie przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie części 1 zamówienia tj. 18.000,00 zł.
W tej sytuacji część 1 zamówienia zostaje unieważniona na podstawie art. 253 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą cena spośród ofert nieodrzuconych na część nr 2 w wysokości 41.537,10 zł, złożona przez Wykonawcę Agencja Eventowo-Reklamowa Ananas Joanna Dalecka Goch, znacznie przewyższa kwotę przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie części 2 zamówienia tj. 18.600,00 zł.
W tej sytuacji część 2 zamówienia zostaje unieważniona na podstawie art. 253 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą cena spośród ofert nieodrzuconych na część nr 3 w wysokości 528.764,70 zł, złożona przez Wykonawcę Agencja Eventowo-Reklamowa Ananas Joanna Dalecka Goch znacznie przewyższa kwotę przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie części 3 zamówienia tj. 243.000,00 zł.
W tej sytuacji część 3 zamówienia zostaje unieważniona na podstawie art. 253 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą cena spośród ofert nieodrzuconych na część nr 4 w wysokości 48.216,00 zł, złożona przez Wykonawcę EVENT TOTAL sp. z o.o. znacznie przewyższa kwotę przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie części nr 4 zamówienia tj. 20.400,00 zł.
W tej sytuacji część nr 4 4 zamówienia zostaje unieważniona na podstawie art. 253 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi