Usługa wykonania dwóch pełnobranżowych dokumentacji projektowych wraz z uzyskaniem dla każdej z nich pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00508428
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00508428/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-20 08:15
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acb649ec-ecaa-4dac-9938-457e2da6b75a
- Identyfikator
- 7122410926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00508428 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wykonania dwóch pełnobranżowych dokumentacji projektowych wraz z uzyskaniem dla każdej z nich pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
1.3.) Oddział zamawiającego: USK Nr 4
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288751
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dr. K. Jaczewskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-090
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@usk4.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk4.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spsk4lublin.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/4480471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa wykonania dwóch pełnobranżowych dokumentacji projektowych wraz z uzyskaniem dla każdej z nich pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acb649ec-ecaa-4dac-9938-457e2da6b75a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00508428
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024880/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowej na potrzeby adaptacji pomieszczeń Zakładu Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii dla potrzeb Pracowni badań angiograficznych na wysokim parterze budynku A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489945
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FDZ.242-108/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa wykonania dwóch pełnobranżowych dokumentacji projektowych wraz z uzyskaniem dla każdej z nich pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego nad każdą z inwestycji obejmujących:
1. Przebudowę dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej, Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Mikrochirurgii oraz Ośrodka Endoskopowego wraz z dobudową szachtu windowego.
2. Przebudowę dla potrzeb Klinicznego Oddziału Otorynolaryngologii, Onkologii Laryngologicznej, Audiologii i Foniatrii.
2. GŁÓWNE ZAŁOŻENIA REALIZACJI:
2.1.Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Jaczewskiego 8, 20-090 Lublin
2.2 Etapy
ETAP I:
A. Inwentaryzacja stanu istniejącego
B. Projekt technologii medycznej
C. Projekt architektoniczno-budowlany wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę
ETAP II:
D. Projekt techniczny wraz z kosztorysami i STWIOR
E. Aranżacja wnętrz
ETAP III:
F. Nadzór autorski
Szczegółowy OPZ zawiera załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |