Przebudowa drogi wewnętrznej w km od 0+000,00 do km 0+420,00 w miejscowości Jaszczurowa, Gmina Mucharz

GMINA MUCHARZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00207211
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00207211/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-21 08:40
Lokalizacja
Mucharz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a96c96c0-979b-4ea3-ab15-c201812826f1
Identyfikator
5512618591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF KACZMARCZYKZawoja, PL · lot 0
459 159 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00207211 z dnia 2026-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w km od 0+000,00 do km 0+420,00 w miejscowości Jaszczurowa, Gmina Mucharz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUCHARZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182083

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 226

1.5.2.) Miejscowość: Mucharz

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-106

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 8761483

1.5.8.) Numer faksu: 33 8739005

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mucharz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mucharz.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.mucharz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej w km od 0+000,00 do km 0+420,00 w miejscowości Jaszczurowa, Gmina Mucharz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a96c96c0-979b-4ea3-ab15-c201812826f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207211

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041229/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi wewnętrznej w km od 0+000,00 do km 0+420,00 w miejscowości Jaszczurowa, Gmina Mucharz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143718

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 573451,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa drogi wewnętrznej w km od 0+000,00 do km 0+420,00 w miejscowości Jaszczurowa, Gmina Mucharz; realizowana zgodnie ze zgłoszeniem robót budowlanych - Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej 0001_0043 w km od 0+000,00 do km 0+420,00 w zakresie przebudowy jezdni, przebudowy i remontu poboczy, remontu zjazdów oraz budowy zatoki postojowej w miejscowości Jaszczurowa, Gmina Mucharz z dnia 31.07.2025 r., przyjętym Zaświadczeniem Starosty Wadowickiego NBZ.6743.5.63.2025 z dnia 14.08.2025 r.
Zakres robót obejmuje przebudowę jezdni, budowę zatoki postojowej, remont pobocza, przebudowę poboczy i remont zjazdów:
1) Przebudowę jezdni w km od 0+000,00 do km 0+120,00 – polegająca na jej poszerzeniu do 3,0m oraz dostosowaniu nośności do ist. i prognozowanego obciążenia ruchem drogowym,
2) Przebudowę jezdni w km od 0+120,00 do km 0+420,00 – polegająca na jej poszerzeniu do 4,5m oraz dostosowaniu nośności do ist. i prognozowanego obciążenia ruchem drogowym,
3) Budowę zatoki postojowej w km od 0+121,50 do km 0+134,50. Zaprojektowano zatokę na dwa stanowiska postojowe każde o szerokości 2,5m i długości 6,0m,
3) Remont poboczy w km od 0+000,00 do km 0+120,00 (prawa strona) związana z przebudową jezdni,
4) Przebudowę poboczy w km od 0+138,00 do km 0+420,00 związana z przebudową jezdni,
5) Remont zjazdów – polegający na odtworzeniu nawierzchni zjazdów do posesji na długości planowanych robot nawierzchniowych, bez zmian ich charakterystycznych parametrów.
6) Elementy robót objęte zamówieniem:
a) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
b) Roboty ziemne,
c) Podbudowy,
d) Nawierzchnie,
e) Organizacja ruchu i oznakowanie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 10 – Dokumentacji technicznej, załączniku nr 11 – STWiORB, załączniku nr 12 – Projektcie Organizacji Ruchu, załączniku nr 13 – Przedmiarze robót, a wymagania wyszczególnione w choćby jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy tak jakby zawarte były w całej dokumentacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 459159,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 748591,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 459159,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KKD BUDOWNICTWO Krzysztof Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 552-174-01-33

7.3.3) Ulica: -

7.3.4) Miejscowość: Zawoja

7.3.5) Kod pocztowy: 34-222

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 459159,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-03

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane