Remont instalacji elektrycznej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Ks. Alojzego Koziełka 85 w Knurowie
MIEJSKI ZESPÓŁ GOSPODARKI LOKALOWEJ I ADMINISTRACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00207224
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00207224/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-21 08:43
- Lokalizacja
- Knurów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27fe889c-71b5-450b-a8f8-f2a5c70289cc
- Identyfikator
- 6310112305
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00207224 z dnia 2026-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Ks. Alojzego Koziełka 85 w Knurowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ GOSPODARKI LOKALOWEJ I ADMINISTRACJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271216856
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Floriana 4
1.5.2.) Miejscowość: Knurów
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.posmyk@mzglia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzglia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji elektrycznej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Ks. Alojzego Koziełka 85 w Knurowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27fe889c-71b5-450b-a8f8-f2a5c70289cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207224
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040941/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont wewnętrznej instalacji elektrycznej w budynku i lokalach mieszkalnych nr 1, 2, 3, 5, 6 przy ul. Ks. A. Koziełka 85 w Knurowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00110186
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OrK.251.3.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na remoncie instalacji elektrycznej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Ks. Alojzego Koziełka 85 w Knurowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy.| 2026-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |