Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów specjalnych typu furgon z przedziałem dla osób zatrzymanych na potrzeby Straży Miejskiej w Wejherowie
GMINA MIASTA WEJHEROWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00207655
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00207655/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-21 10:25
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-efdd59b6-8806-4f73-8d69-95eb0d6dd9f8
- Identyfikator
- 5881000993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy specjalne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00207655 z dnia 2026-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów specjalnych typu furgon z przedziałem dla osób zatrzymanych na potrzeby Straży Miejskiej w Wejherowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA WEJHEROWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych i Funduszy Zewnętrznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jakuba Wejhera 8
1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 677 71 13, (58) 677 71 15
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzpifz@um.wejherowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wejherowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wejherowo.ezamawiajacy.pl/pn/wejherowo/demand/280704/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów specjalnych typu furgon z przedziałem dla osób zatrzymanych na potrzeby Straży Miejskiej w Wejherowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efdd59b6-8806-4f73-8d69-95eb0d6dd9f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207655
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018079/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów specjalnych typu furgon z przedziałem dla osób zatrzymanych na potrzeby Straży Miejskiej w Wejherowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZPiFZ.271.3.2026.BJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów specjalnych typu furgon z przedziałem dla osób zatrzymanych na potrzeby Straży Miejskiej w Wejherowie.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ,
2) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert upłynął w dniu 20.04.2026 r. o godz. 11:00. W wyznaczonym terminie do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.| 2026-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |