„Zakup i dostawa sceny mobilnej o wymiarach 6mx8m- zadanie realizowane w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2026- wspólne przedsięwzięcie sołectw Gminy Jabłonka”.

GMINA JABŁONKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00207706
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00207706/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-21 10:36
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d825bb72-23da-48c8-aeff-ecc7cbc720e8
Identyfikator
7352856459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje i części konstrukcji

Wykonawcy

1 przyznane

ALSPAW GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
143 541 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00207706 z dnia 2026-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa sceny mobilnej o wymiarach 6mx8m- zadanie realizowane w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2026- wspólne przedsięwzięcie sołectw Gminy Jabłonka”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182611100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@jablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1290436

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa sceny mobilnej o wymiarach 6mx8m- zadanie realizowane w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2026- wspólne przedsięwzięcie sołectw Gminy Jabłonka”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d825bb72-23da-48c8-aeff-ecc7cbc720e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207706

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071924/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 zakup wyposażenia do sceny mobilnej zakupionej ze środków Funduszu Sołeckiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.1.27.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130081,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „zakup i dostawa sceny mobilnej o wymiarach 6mx8m- zadanie realizowane w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2026- wspólne przedsięwzięcie sołectw Gminy Jabłonka”.
2. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotowego zamówienia zakupi i dostarczy scenę mobilną zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, zwanym dalej OPZ stanowiącym za-łącznik nr 8 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia winien być dostarczony do Urzędu Gminy w Jabłonce, ul. 3-go Ma-ja 1, 34-480 Jabłonka.
4. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w niniejszej SWZ.
5. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i pełnowartościowy oraz nie może nosić znamion jakiegokolwiek używania lub uszkodzenia zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, w stanie kompletnym tj.: gwarantującym stosowanie zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów elementów i akcesoriów, gotowe do użytku.
6. W przypadku, gdy w treści SWZ bądź w załącznikach, Zamawiający powołuje się na jakiekolwiek normy, atesty lub certyfikaty, Wykonawca może wykorzystać normy, atesty lub certyfikaty w stosunku do nich równoważne.
7. Zamawiający informuje, iż szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – określony w za-łączniku nr 8 do SWZ - przedstawia minimalne wymagania. Jeżeli gdziekolwiek w treści pojawiły się znaki towarowe, patenty lub elementy wskazujące na miejsce pochodzenia produktu, mają one jedynie charakter przykładowy a Wykonawca ma możliwość zastosowania w tym przypadku rozwiązań równoważnych. Wszelkie zmiany i odstępstwa w specyfikacji w żadnym wypadku
nie mogą powodować obniżenia ich wartości jakościowych, zmniejszenia trwałości eksploatacyjnej, zwiększenia kosztów eksploatacji oraz zmian funkcjonalnych zaprojektowanych rozwiązań.
8. Wykonawca zapewni gwarancję przez okres minimum 36 miesięcy a maksymalnie do 48 miesięcy - licząc od daty podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru. Realizacja postanowień gwarancyjnych odbywać się będzie na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143541,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143541,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143541,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALSPAW GROUP sp. z o.o. sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222788575

7.3.3) Ulica: Batorego 29

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143541,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2026-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy