Dostawa ciepła do Zakładu Karnego w Krzywańcu

Zakład Karny w Krzywańcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00207845
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00207845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-21 11:03
Lokalizacja
Nowogród Bobrzański, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2e211c8-3bf0-4d57-a62d-b522afb0b90d
Identyfikator
9730065293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

DREAM SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowogród Bobrzański, PL · lot 0
480 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00207845 z dnia 2026-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ciepła do Zakładu Karnego w Krzywańcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Krzywańcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320704

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krzywaniec 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowogród Bobrzański

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-010

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_krzywaniec@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa ciepła do Zakładu Karnego w Krzywańcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2e211c8-3bf0-4d57-a62d-b522afb0b90d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117744/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa ciepła do Zakładu Karnego w Krzywańcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn:
a) technicznych o obiektywnym charakterze
Dostawa ciepła odbywa się z kotłowni zakładu produkcyjnego połączonego bezpośrednio z kotłownią u Zamawiającego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa ciepła do Zakładu Karnego w Krzywańcu

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dream Sofa sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9731116880

7.3.4) Miejscowość: Nowogród Bobrzański

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 480000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy