Przebudowa ogrodzenia od ul. Powstańców Śląskich terenu Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach
Gmina Głuchołazy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00208001
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00208001/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-21 11:33
- Lokalizacja
- Głuchołazy, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5bf0324e-568f-49d7-9448-0cea0849721f
- Identyfikator
- 7532382690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00208001 z dnia 2026-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ogrodzenia od ul. Powstańców Śląskich terenu Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuchołazy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412792
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Głuchołazy
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@glucholazy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glucholazy.pl/1189/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12860341.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ogrodzenia od ul. Powstańców Śląskich terenu Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bf0324e-568f-49d7-9448-0cea0849721f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208001
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055671/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Przebudowa ogrodzenia od ul. Powstańców Śląskich terenu Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175270
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2026.JSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przebudowa ogrodzenia od strony ulicy Powstańców Śląskich terenu Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach przy ul. Powstańców Śląskich 1 na całej długości granicy na działce nr 1395.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych, ziemnych, wykonanie fundamentu, ogrodzenia, odtworzenia chodnika, wykonania dojścia do przedszkola oraz wykonanie terenów zielonych od strony przedszkola. Prace budowlane należy przeprowadzić z najwyższą starannością, z zachowaniem wszelkich obowiązujących przepisów prawa budowlanego, norm technicznych, zasad wiedzy technicznej, a także wymogów BHP i przeciwpożarowych. Wszystkie zastosowane materiały muszą posiadać wymagane certyfikaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie.
Realizacja zamówienia powinna w pełni odpowiadać wymogom prawnym oraz technicznym określonym przez Zamawiającego, gwarantując trwałość i bezpieczeństwo użytkowania obiektu
Wykonawca musi wykonać wszelkie roboty oraz dostawy zgodnie z posiadaną przez Zamawiającego dokumentacją, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiarem robót, które stanowią dokumentację techniczną, załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp:Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt oferty najkorzystniejszej lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto: 200 000,00 zł.
W postępowaniu została złożona jedna oferta:
ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH ŁUKASZ DZIEDZIC
48-267 Jarnołtówek nr 57b
NIP 7532029485
cena brutto: 555 002,64 zł
Cena oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizacje zamówienia i z uwagi na to unieważnił postępowanie w dniu 16.04.2026r.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2026-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |