Pełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru (...)„Poprawa bezpieczeństwa pieszych poprzez budowę chodnika wraz z zatokami autobusowymi przy DW nr986 m.Szufnarowa(...)” - 2 zadania (dotyczy zadania nr 2)
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00208047
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00208047/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-21 11:41
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87a02fa5-3528-4cf8-9f19-76c5dac8e4b4
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00208047 z dnia 2026-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru (...)„Poprawa bezpieczeństwa pieszych poprzez budowę chodnika wraz z zatokami autobusowymi przy DW nr986 m.Szufnarowa(...)” - 2 zadania (dotyczy zadania nr 2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87a02fa5-3528-4cf8-9f19-76c5dac8e4b41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru (...)„Poprawa bezpieczeństwa pieszych poprzez budowę chodnika wraz z zatokami autobusowymi przy DW nr986 m.Szufnarowa(...)” - 2 zadania (dotyczy zadania nr 2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87a02fa5-3528-4cf8-9f19-76c5dac8e4b4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208047
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie udzielono na podstawie art. 305 pkt 2.
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym z art.275 pkt 2) nie złożono żadnej oferty.
Sygnatura zamówienia podstawowego: PZDW/WZP/243/WJ/2/2026
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: PZDW/WZP/243/WJ/2/2026
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WJ/6/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jestpełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru nad robotami branży inżynieryjnej drogowej i mostowej w ramach inwestycji realizowanej przez Gminę Wiśniowa pn.:
„Poprawa bezpieczeństwa pieszych poprzez budowę chodnika wraz z zatokami autobusowymi przy drodze wojewódzkiej nr 986 Tuszyma-Ropczyce-Wiśniowa w miejscowości Szufnarowa w Gminie Wiśniowa” - 2 zadania (dotyczy zadania nr 2)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zbigniew Janocha ZJ CONSULTING
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6861417130
7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 1A/47
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2450,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-10| 2026-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |