„Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych” .

SAMODZIELNE PUBLICZNE POGOTOWIE RATUNKOWE W KROŚNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00208220
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00208220/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-21 12:10
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-caa3137a-1bda-4299-a1e4-940532cf8436
Identyfikator
6842127313
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodówUsługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EKO AUTO" S.C., KAMIL SUPEL, JAN SUPELKorczyna, PL · lot 0
378 470 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00208220 z dnia 2026-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych” .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNE PUBLICZNE POGOTOWIE RATUNKOWE W KROŚNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370441499

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grodzka 45

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 43 202 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pogotowie.ratunkowe@999krosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.999krosno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-caa3137a-1bda-4299-a1e4-940532cf8436

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych” .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caa3137a-1bda-4299-a1e4-940532cf8436

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208220

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065318/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa ambulansów dla SPPR w Krośnie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186492

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiot zamówienia był objęty postępowaniem prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt. 1) - ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00156192 z dnia 16.03.2026 r.
W prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Zamawiający unieważnił postępowanie (art. 255 pkt. 1 Pzp) - ogłoszenie o wyniku postępowania nr 2026/BZP 00174668/01 z dnia 27.03.2026 r.
Zgodnie z art. 305 pkt. 2 Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Pierwotne warunki zamówienia objętego niniejszym postępowaniem nie zostały w istotny sposób zmienione.
Z wybranym Wykonawcą w dniu 03.04.2026 r. zostały przeprowadzone negocjacje.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-9c232593-f914-4c45-a6eb-edcdd7fb5f53

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPPR-ZP/5/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest: serwis oraz przeglądy eksploatacyjne, naprawy bieżące, sezonowa przechowalnia oraz wymiana kół i opon, serwis kół w ambulansach sanitarnych należących do Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie, ul. Grodzka 45, 38 – 400 Krosno.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa "EKO AUTO" S.C. Kamil Supel, Jan Supel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 684-263-79-36

7.3.3) Ulica: Spółdzielcza 4

7.3.4) Miejscowość: Korczyna

7.3.5) Kod pocztowy: 38-420

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378470,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi