Dostawa i montaż żółto-czerwonych siedzisk na trybuny, platformy dla osób niepełnosprawnych oraz foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski ul. Ściegiennego 8 - „Żółto-czerwona Arena dla każdego”

Gmina Kielce Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00208442
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00208442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-21 12:52
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-901eaebb-ee14-4f59-b5cc-9b3d5dd66988
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SiedziskaSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściRóżne siedziska i krzesłaPlatformy ruchomeWindyInstalowanie windRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
849 438 PLN
JURAJSKA FABRYKA WIND KACZMARCZYK SPÓŁKA JAWNACzęstochowa, PL · lot 1
99 507 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00208442 z dnia 2026-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż żółto-czerwonych siedzisk na trybuny, platformy dla
osób niepełnosprawnych oraz foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski ul.
Ściegiennego 8 - „Żółto-czerwona Arena dla każdego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260762197

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żytnia 1

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-018

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: (41) 36 76 913

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir.kielce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż żółto-czerwonych siedzisk na trybuny, platformy dla
osób niepełnosprawnych oraz foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski ul.
Ściegiennego 8 - „Żółto-czerwona Arena dla każdego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-901eaebb-ee14-4f59-b5cc-9b3d5dd66988

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00094389/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i montaż żółto-czerwonych siedzisk na trybuny, platformy dla osób niepełnosprawnych oraz foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski ul. Ściegiennego 8 - „Żółto-czerwona Arena dla każdego”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144318

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOSiR.ZP.II DU.2.26.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Dostawa wraz z montażem żółto-czerwonych siedzisk na trybuny Stadionu Piłkarskiego przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach

1) demontaż istniejących siedzisk stadionowych ok. 10 800 szt. z uwzględnieniem krzesełek pod napis „KORONA KIECE” wraz
z częściowym ich montażem w ilości od 800 szt. do 900 szt. w kolorach: żółtym i czerwonym, w nowych lokalizacjach zgodnie z zatwierdzonym przez Zamawiającego projektem wizualizacji krzesełek (siedzisk) stadionowych na Stadionie oraz ułożeniem pozostałych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Stadionu,
2) dostawa i montaż nowych krzesełek (siedzisk) stadionowych TYP 1 w ilości 10 200 szt. w kolorach: żółtym, czerwonym, białym i czarnym, w miejscu zdemontowanych, według zatwierdzonego przez Zamawiającego projektu wizualizacji krzesełek (siedzisk) stadionowych na Stadionie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39111000-3 - Siedziska

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

4.5.5.) Wartość części: 688926,83 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Dostawa wraz z montażem platformy dla osób niepełnosprawnych na Stadion Piłkarski przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem platformy schodowej dla osób niepełnosprawnych (1 kpl.) na Stadionie Piłkarskim przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34514700-0 - Platformy ruchome

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42416100-6 - Windy

45313100-5 - Instalowanie wind

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 58500,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – Dostawa wraz z montażem foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach
1) demontaż, dostawa i montaż nowych krzesełek (siedzisk) stadionowych składanych TYP 2 w ilości 220 szt. na sektorach VIP - w miejscu zdemontowanych, wraz z pokrowcem na siedziska, oraz montaż zdemontowanych krzesełek na wyższej trybunie.
2) demontaż, dostawa i montaż nowych krzesełek (siedzisk) stadionowych TYP 3 w ilości 220 szt. na koronie Stadionu przed Sky Box-ami VIP - w miejscu zdemontowanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39111000-3 - Siedziska

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

4.5.5.) Wartość części: 152680,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 849438,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 849438,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 849438,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LQS Energy People Company Sp. z o. o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367029373

7.3.3) Ulica: ul. Wojciechowska 9A/69

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-704

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 849438,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-21 do 2026-09-18

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99507,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113037,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99507,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jurajska Fabryka Wind Kaczmarczyk Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 243435020

7.3.3) Ulica: ul. Koksowa 6AB

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-202

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99507,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-15 do 2026-08-13

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

2026-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy