Zrealizowanie zajęć z robotyki, programowania, Minecraft, zajęć technicznych opartych na metodzie eksperymentu oraz (KMO) warsztaty - eksperymenty dla uczniów szkół podst. z terenu Gminy Lisków

Gmina Lisków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00208566
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00208566/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-21 13:15
Lokalizacja
Lisków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e51653d-6bc9-4aa4-bf00-66a53534bce7
Identyfikator
9680857499
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowego

Wykonawcy

4 przyznane

Akademia Progresu Alicja Iciek, ul. Karlińska 9c/10, 78-400 Szczecinek województwo: zachodniopomorskie NIP: 6731913965 REGON: 524811282Szczecinek, PL · lot 0
48 000 PLN
Akademia Progresu Alicja Iciek, ul. Karlińska 9c/10, 78-400 Szczecinek województwo: zachodniopomorskie NIP: 6731913965 REGON: 524811282Szczecinek, PL · lot 1
48 000 PLN
Akademia Progresu Alicja Iciek, ul. Karlińska 9c/10, 78-400 Szczecinek województwo: zachodniopomorskie NIP: 6731913965 REGON: 524811282Szczecinek, PL · lot 2
6400 PLN
Akademia Progresu Alicja Iciek, ul. Karlińska 9c/10, 78-400 Szczecinek województwo: zachodniopomorskie NIP: 6731913965 REGON: 524811282Szczecinek, PL · lot 3
15 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00208566 z dnia 2026-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zrealizowanie zajęć z robotyki, programowania, Minecraft, zajęć technicznych opartych na metodzie eksperymentu oraz (KMO) warsztaty - eksperymenty dla uczniów szkół podst. z terenu Gminy Lisków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lisków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ks. W. Blizińskiego 56

1.5.2.) Miejscowość: Lisków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-850

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 7634114

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@liskow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liskow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zrealizowanie zajęć z robotyki, programowania, Minecraft, zajęć technicznych opartych na metodzie eksperymentu oraz (KMO) warsztaty - eksperymenty dla uczniów szkół podst. z terenu Gminy Lisków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e51653d-6bc9-4aa4-bf00-66a53534bce7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208566

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Wspieramy i rozwijamy kompetencje uczniów szkół podstawowych”.Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119904

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROI.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 106829,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1)CZĘŚĆ 1 Zrealizowanie zajęć, warsztatowych z robotyki dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków
Wspólny Słownik Zamówień: Kod CPV: 80000000 - 4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
a)Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zajęć? warsztatowych z robotyki dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków w ramach projektu pn. "Wspieramy i rozwijamy kompetencje uczniów szkół podstawowych". Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
b) Miejsce realizacji zajęć warsztatowych: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie, Szkoła Podstawowa w Strzałkowie, Szkoła Podstawowa w Zakrzynie, Szkoła Podstawowa w Ciepielewie.
c) Ilość grup: maksymalnie 8 grup średnio 10 osobowych (liczba uczniów w grupie może być różna w zależności od wielkości szkoły).
d) Przewidziana maksymalna liczba godzin przeznaczonych na realizacje? przedmiotu zamówienia to 240 godzin zajęć ( 8 grup x 30 godz. /1 gr.).
e) Zajęcia warsztatowe odbywać się będą: w roku 2026 - 240 godzin. Podział pomiędzy latami może ulec zmianie i nie będzie wymagał aneksowania umowy.
f) Planowana ilość grup i godzin zajęć w podziale na szkoły:
1. Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie - 3 grupy x 30 godz./1 gr.)
2. Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - 2 grupy x 30 godz. /1 gr.
3. Szkoła Podstawowa w Strzałkowie - 2 grupy x 30 godz. /1 gr.
4. Szkoła Podstawowa w Ciepielewie - 1 grupa x 30 godz.
g) Szczegółowy harmonogram, ostateczna ilość grup oraz ich struktura wiekowa w podziale na poszczególne lata szkolne oraz szkoły zostanie sprecyzowana z Wykonawcą po zakończeniu kolejnych etapów rekrutacji w uzgodnieniu z Dyrektorami poszczególnych szkół.
h) Poniżej podajemy przykładowy ramowy program zajęć. Powinien się on różnić w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczniów/uczennic.
o Wprowadzenie i podstawy Robotyki - konstrukcja autonomicznego robota i nauka metodologii pracy projektowej.
o Pierwsze kroki z programowaniem
o Struktura programu - instrukcje, pętle, warunki.
o Czujnik koloru - interpretacja danych i warunki logiczne.
o Czujnik odległości - pomiar i reakcje robota.
o Zachowania oparte na kilku czujnikach jednocześnie.
o Zmienne - jak robot zapamiętuje informacje.
o Pętle i iteracje - robot, który działa automatycznie.
o Instrukcje if oraz if not - inteligentne decyzje robota.
o Czujnik nacisku i żyroskop - zaawansowana kontrola ruchu.
o Wiadomości i komunikacja - wielowątkowość programu.
o Strategie SUMO - jak zaprogramować zwycięzcę.
o Testy, poprawki, optymalizacja programu.
o Turniej SUMO - faza testowa.
o Turniej SUMO - finał.
o Analiza projektów i prezentacja strategii
i) Uwagi organizacyjne:
o Wszystkie zajęcia prowadzone metodą "learning by doing" i w duchu STEAM.
o Grupy pracujące w 3 - 4 osobowych zespołach.
o Każdy zespół pracuje na własnym zestawie klocków (np. LEGO Spike Prime lub innym o podobnej funkcjonalności).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

4.5.5.) Wartość części: 52800 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2)CZĘŚĆ 2 Zrealizowanie zajęć, warsztatowych z programowania dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków.
Wspólny Słownik Zamówień: Kod CPV: 80000000 - 4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
a)Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zajęć, warsztatowych z programowania dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków w ramach projektu pn. "Wspieramy i rozwijamy kompetencje uczniów szkół podstawowych". Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
b) Miejsce realizacji zajęć warsztatowych: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie, Szkoła Podstawowa w Strzałkowie, Szkoła Podstawowa w Zakrzynie, Szkoła Podstawowa w Ciepielewie.
c) Ilość grup: maksymalnie 8 grup średnio 10 osobowych (liczba uczniów w grupie może być różna w zależności od wielkości szkoły).
d) Przewidziana maksymalna liczba godzin przeznaczonych na realizacje przedmiotu zamówienia to 240 godzin zajęć (8 grup x 30 godz. /1 gr.).
e) Zajęcia warsztatowe odbywać się będą: w roku 2026 - 80 godzin, w roku 2027 - 160 godzin. Podział pomiędzy latami może ulec zmianie i nie będzie wymagał aneksowania umowy.
f) Planowana ilość grup i godzin zajęć w podziale na szkoły:
1. Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie - 3 grupy x 30 godz. /1 gr.
2. Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - 2 grupy x 30 godz. /1 gr.
3. Szkoła Podstawowa w Strzałkowie - 2 grupy x 30 godz. /1 gr.
4. Szkoła Podstawowa w Ciepielewie - 1 grupa x 30 godz.

g) Szczegółowy harmonogram, ostateczna ilość grup oraz ich struktura wiekowa w podziale na poszczególne lata szkolne oraz szkoły zostanie sprecyzowana z Wykonawcą po zakończeniu kolejnych etapów rekrutacji w uzgodnieniu z Dyrektorami poszczególnych szkół.
h) Poniżej podajemy przykładowy ramowy program zajęć. Powinien się on różnić w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczniów/uczennic.
A. Programowanie w Pythonie + Pygame
o Wprowadzenie: Zmienne, operatory, instrukcje warunkowe oraz pętle.
o Tworzenie gier w oparciu o biblioteki Pygame Zero / Pygame.
B. Programowanie w Roblox Wprowadzenie: Interfejs Roblox Studio, budowanie świata i elementów.
o Tworzenie gier w oparciu o skrypty LUA.
C. Tworzenie Stron Internetowych CSS/HTML Wprowadzenie: Struktura dokumentu: nagłówki, akapity, listy, linki, obrazy.
o Projekt: Stworzenie własnej, statycznej strony-wizytówki/portfolio.
D. Tworzenie Grafiki CANVA: Podstawy interfejsu, tworzenie ikonek, tła i prostych zasobów wizualnych do gier/stron.
o AI: Wprowadzenie do generatywnej AI, tworzenie efektywnych promptów do generowania elementów graficznych i konceptów.
E. Programowanie w Unity
o Wprowadzenie: Interfejs Unity, obiekty 3D, komponenty, nawigacja po scenie.
o Tworzenie prostych gier w Unity.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

4.5.5.) Wartość części: 52800 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3)Część 3 Zrealizowanie zajęć, warsztatowych z Minecraft dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków.
Wspólny Słownik Zamówień: Kod CPV: 80000000 - 4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
a)Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zajęć, warsztatowych z Minecraf dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków w ramach projektu pn. "Wspieramy i rozwijamy kompetencje uczniów szkół podstawowych". Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
b) Miejsce realizacji zajęć warsztatowych: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie, Szkoła Podstawowa w Strzałkowie, Szkoła Podstawowa w Zakrzynie, Szkoła Podstawowa w Ciepielewie.
c) Ilość grup: maksymalnie 4 grupy średnio 10 osobowe (liczba uczniów w grupie może być różna w zależności od wielkości szkoły).
d) Przewidziana maksymalna liczba godzin przeznaczonych na realizacje przedmiotu zamówienia to 40 godzin zajęć ( 4 grupy x 10 godz. /1 gr.).
e) Zajęcia warsztatowe odbywać się będą: w roku 2026 - 40 godzin. Podział pomiędzy latami może ulec zmianie i nie będzie wymagał aneksowania umowy.
f) Planowana ilość grup i godzin zajęć w podziale na szkoły:
1. Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie - 1 grupa x 10 godz.
2. Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - 1 grupa x 10 godz.
3. Szkoła Podstawowa w Strzałkowie - 1 grupa x 10 godz.
4. Szkoła Podstawowa w Ciepielewie - 1 grupa x 10 godz.

g) Szczegółowy harmonogram, ostateczna ilość grup oraz ich struktura wiekowa w podziale na poszczególne lata szkolne oraz szkoły zostanie sprecyzowana z Wykonawcą po zakończeniu kolejnych etapów rekrutacji w uzgodnieniu z Dyrektorami poszczególnych szkół.
h) Zamawiający zapewni oprogramowanie Minecraft Education (darmowe dla jednostek edukacyjnych), jednakże na wniosek Wykonawcy może On pracować na swojej wersji oprogramowania.
i) Poniżej przykładowy program zajęć warsztatowych z Minecraft. Powinien się on różnić w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczniów/uczennic.
A. Wprowadzenie do Środowiska i Podstawy Kodu
o Poznanie Code Builder: Wprowadzenie do narzędzia do pisania kodu w Minecraft Education Edition (MEE)
o Agent - nasz Asystent: Omówienie możliwości i komend dla Agenta
o Współrzędne (Koordynaty): Zrozumienie świata 3D (X, Y, Z) i jak Agent oraz gracz poruszają się w przestrzeni.
B. Podstawowe Bloki Programistyczne
o Sekwencje: Pisanie kodu krok po kroku
o Zmienne: Przechowywanie danych (np. liczby bloków, nazwy materiałów, punkty).
o Pętle: Użycie pętli (repeat, for, while) do automatyzacji budowy i tworzenia powtarzalnych wzorów
o Instrukcje Warunkowe (Logika): Użycie if/else do podejmowania decyzji przez Agenta
C. Interakcja i Zdarzenia
o Bloki Zdarzeń: Reagowanie na akcje gracza
o Proste Interakcje: Tworzenie komend aktywowanych przez gracza
o Teleportacja: Programowanie Agenta lub gracza do przemieszczania się w określone punkty na mapie.
D. Organizacja Kodu i Projekty
o Funkcje i Procedury: Grupowe zbieranie kodu w bloki wielokrotnego użytku
o Debugowanie: Nauka identyfikacji i poprawiania błędów w kodzie.
o Projekt Finałowy: Stworzenie małej, interaktywnej sceny lub mini-gry, która wykorzystuje pętle, warunki i zdarzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

4.5.5.) Wartość części: 9800 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4)Część 4 Zrealizowanie zajęć technicznych opartych na metodzie eksperymentu oraz Klub Młodego Odkrywcy (KMO) warsztaty - eksperymenty dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków.
Wspólny Słownik Zamówień: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego.
1. Zrealizowanie zajęć technicznych opartych na metodzie eksperymentu.
a)Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zajęć technicznych opartych na metodzie eksperymentu dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków w ramach projektu pn. "Wspieramy i rozwijamy kompetencje uczniów szkół podstawowych". Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
b) Miejsce realizacji zajęć warsztatowych: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie, Szkoła Podstawowa w Strzałkowie, Szkoła Podstawowa w Zakrzynie, Szkoła Podstawowa w Ciepielewie.
c) Ilość grup: maksymalnie 4 grupy średnio 10 osobowe (liczba uczniów w grupie może być różna w zależności od wielkości szkoły).
d) Przewidziana maksymalna liczba godzin przeznaczonych na realizację przedmiotu zamówienia to 40 godzin zajęć ( 4 grupy x 10 godz. /1 gr.).
e) Zajęcia warsztatowe odbywać się będą: w roku 2026 - 40 godzin. Podział pomiędzy latami może ulec zmianie i nie będzie wymagał aneksowania umowy.
f) Planowana ilość grup i godzin zajęć w podziale na szkoły:
1. Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie - 1 grupa x 10 godz.
2. Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - 1 grupa x 10 godz.
3. Szkoła Podstawowa w Strzałkowie - 1 grupa x 10 godz.
4. Szkoła Podstawowa w Ciepielewie - 1 grupa x 10 godz.

g) Szczegółowy harmonogram, ostateczna ilość grup oraz ich struktura wiekowa w podziale na poszczególne lata szkolne oraz szkoły zostanie sprecyzowana z Wykonawcą po zakończeniu kolejnych etapów rekrutacji w uzgodnieniu z Dyrektorami poszczególnych szkół.
h) Program zajęć powinien obejmować eksperymenty z zakresu chemii, fizyki, biologii/przyrody, w trakcie których uczniowie będą mogli samodzielnie wykonywać i obserwować zachodzące zjawiska, w tym przyczynowo - skutkowe itp.
i) Poniżej przykładowy program zajęć technicznych opartych na metodzie eksperymentu. Powinien się on różnić w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczniów/uczennic.
" właściwości powietrza i ciśnienia atmosferycznego,
" zmian stanów skupienia i wpływu temperatury na substancje,
" zjawisk związanych z gęstością i wyporem,
" reakcji chemicznych (spalanie, rozkład, reakcje utleniania i redukcji),
" przewodnictwa elektrycznego i zjawisk elektrostatycznych,
" właściwości substancji i ich wpływu na barwę płomienia,
" równowagi i środka ciężkości,
" obserwacji procesów zachodzących w przyrodzie.
2. Klub Młodego Odkrywcy (KMO) warsztaty - eksperymenty dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków.
a) Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zajęć Klub Odkrywcy (KMO) warsztaty - eksperymenty dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków w ramach projektu pn. "Wspieramy i rozwijamy kompetencje uczniów szkół podstawowych". Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
b) Miejsce realizacji zajęć warsztatowych: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie, Szkoła Podstawowa w Strzałkowie, Szkoła Podstawowa w Zakrzynie, Szkoła Podstawowa w Ciepielewie.
c) Ilość grup: maksymalnie 4 grupy średnio 10 osobowe (liczba uczniów w grupie może być różna w zależności od wielkości szkoły).
d) Przewidziana maksymalna liczba godzin przeznaczonych na realizację przedmiotu zamówienia to 40 godzin zajęć ( 4 grupy x 10 godz. /1 gr.).
e) Zajęcia warsztatowe odbywać się będą: w roku 2026 - 20 godzin, w roku 2027 - 20 godzin. Podział pomiędzy latami może ulec zmianie i nie będzie wymagał aneksowania umowy.
f) Planowana ilość grup i godzin zajęć w podziale na szkoły:
1. Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Liskowie - 1 grupa x 10 godz.
2. Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - 1 grupa x 10 godz.
3. Szkoła Podstawowa w Strzałkowie - 1 grupa x 10 godz.
4. Szkoła Podstawowa w Ciepielewie - 1 grupa x 10 godz.

g) Szczegółowy harmonogram, ostateczna ilość grup oraz ich struktura wiekowa w podziale na poszczególne lata szkolne oraz szkoły zostanie sprecyzowana z Wykonawcą po zakończeniu kolejnych etapów rekrutacji w uzgodnieniu z Dyrektorami poszczególnych szkół.
h) Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie. Zajęcia realizowane w oparciu o scenariusze programu KMO, realizowanego przez Centrum Nauki Kopernik.
i) Poniżej przykładowy program zajęć Klub Odkrywcy (KMO) warsztaty - eksperymenty. Powinien się on różnić w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczniów/uczennic.
" badanie właściwości wody, powietrza i różnych materiałów,
" obserwację prostych zjawisk fizycznych i przyrodniczych,
" doświadczenia z wykorzystaniem codziennych przedmiotów,
" poznawanie świata roślin, zwierząt i zjawisk atmosferycznych,
" eksperymenty związane z ruchem, światłem, ciepłem i dźwiękiem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

4.5.5.) Wartość części: 16000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia Progresu Alicja Iciek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731913965

7.3.3) Ulica: Karlińska 9c/10

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91200 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia Progresu Alicja Iciek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731913965

7.3.3) Ulica: Karlińska9c/10

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia Progresu Alicja Iciek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731913965

7.3.3) Ulica: Karlińska 9c/10

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 15200

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia Progresu Alicja Iciek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731913965

7.3.3) Ulica: Karlińska 92/10

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 miesiące

2026-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi