ZP/6/2026 „Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z obiektów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00208970
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00208970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-21 14:17
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a81272e5-d8d1-4e6d-9b5a-b4660a924824
- Identyfikator
- 7272307029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wywozu odpadów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00208970 z dnia 2026-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZP/6/2026 „Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z obiektów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471658536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 191/195
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-531
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 637 13 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pirogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/pl/c/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a81272e5-d8d1-4e6d-9b5a-b4660a9248241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP/6/2026 „Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z obiektów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a81272e5-d8d1-4e6d-9b5a-b4660a924824
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00157132/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 usługa odbioru odpadów komunalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184037
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/6/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 773770,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych wytworzonych w obrębie nieruchomości, na których zlokalizowane są obiekty Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi.
1.1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Kosztorys ofertowy, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 5 – „wzór umowy” do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający określił warunki udziału w postępowaniu w sposób mogący ograniczyć konkurencję, co w konsekwencji skutkowało by zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego z naruszeniem zasad określonych w art. 16 i 17 uPZP.| 2026-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |