Remont łazienek znajdujących się w budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Węgrowie.

SĄD REJONOWY W WĘGROWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00209779
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00209779/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-22 08:58
Lokalizacja
Węgrów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-047f6904-285e-4fb7-ac85-e2cb351e2406
Identyfikator
8241020037
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKładzenie płytekRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okienRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL DEMIAŃCZUKBorychów 27, PL · lot 0
742 632,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00209779 z dnia 2026-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienek znajdujących się w budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Węgrowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W WĘGROWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324984

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Węgrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 792 23 77

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wegrow.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wegrow.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-047f6904-285e-4fb7-ac85-e2cb351e2406

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont łazienek znajdujących się w budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Węgrowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-047f6904-285e-4fb7-ac85-e2cb351e2406

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209779

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00141149/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 1) Remont łazienek znajdujących się w budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Węgrowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142206

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Adm.261.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 603766,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont łazienek znajdujących się w budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Węgrowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa.Należy zwrócić uwagę na fakt, że budynek będzie obiektem czynnym. Wykonawca robót budowlach ma obowiązek realizować zadanie w taki sposób, by nie zakłócić funkcjonowania obiektu. W związku z powyższym wymaganie jest wykonanie planu realizacji robót budowlanych na czynnym obiekcie. Nadto Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu harmonogramu robót, wg którego prowadzić będzie prace remontowe łazienek wg poszczególnych pionów sanitarnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 742632,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 952385,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 742632,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Kamil Demiańczuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8231645161

7.3.4) Miejscowość: Borychów 27

7.3.5) Kod pocztowy: 08-307

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie części instalacji elektrycznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 742632,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-21 do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane