Wykonanie usługi obróbki graficznej/podstawowego retuszu skanów digitalizowanych materiałów oraz Weryfikacja merytoryczna i wprowadzenie zmian z niej wynikających na pliki cyfrowe.

Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00209855
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00209855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-22 09:19
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eafdb3dc-0626-4d42-8892-a5b25438bc5d
Identyfikator
6762502246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odwzorowania cyfrowego

Wykonawcy

2 przyznane

ANDRZEJ CHODOWIECKraków, PL · lot 0
376 964,25 PLN
EWA CHAMCZYKWarszawa, PL · lot 1
311 805 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00209855 z dnia 2026-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi obróbki graficznej/podstawowego retuszu skanów digitalizowanych materiałów oraz Weryfikacja merytoryczna i wprowadzenie zmian z niej wynikających na pliki cyfrowe.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363717113

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Pokoju 1

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-548

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pwm.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwm.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pwm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi obróbki graficznej/podstawowego retuszu skanów digitalizowanych materiałów oraz Weryfikacja merytoryczna i wprowadzenie zmian z niej wynikających na pliki cyfrowe.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eafdb3dc-0626-4d42-8892-a5b25438bc5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127381/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie usługi obróbki graficznej/podstawowego retuszu skanów digitalizowanych materiałów oraz Weryfikacja merytoryczna i wprowadzenie zmian z niej wynikających na pliki cyfrowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich realizowanego w ramach Działania FERC.02.03. „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji" w ramach Priorytetu II programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00131747

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.261.04.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 436113,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usługi obróbki graficznej/podstawowego retuszu skanów digitalizowanych materiałów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

4.5.5.) Wartość części: 376964,25 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Weryfikacja merytoryczna i wprowadzenie zmian z niej wynikających na pliki cyfrowe digitalizowanych materiałów

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

4.5.5.) Wartość części: 311805 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376964,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 376964,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376964,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Poligraficzna "Grafit" Andrzej Chodowiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 679-163-03-89

7.3.3) Ulica: ul. Przybyszewskiego 28

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-130

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376964,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 311805 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 311805 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 311805 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Duke Art – Ewa Chamczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482641176

7.3.3) Ulica: ul. Zygmunta Słomińskiego 19 m. 137

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-195

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 311805 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi