Dostawy środków czystości – chemia profesjonalna

Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00210382
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00210382/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-22 11:25
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8c9558b-c755-4c8c-abd0-6693483058a2
Identyfikator
6711043248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszcząceDetergenty do zmywarekŚrodki czyszczące i polerująceŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Wykonawcy

1 przyznane

SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKoszalin, PL · lot 0
141 936,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00210382 z dnia 2026-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy środków czystości – chemia profesjonalna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330392390

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: C. K. Norwida 3

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 355 20 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niwa.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niwa.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8c9558b-c755-4c8c-abd0-6693483058a2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy środków czystości – chemia profesjonalna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8c9558b-c755-4c8c-abd0-6693483058a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210382

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00584887/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawy środków czystości – chemia profesjonalna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W prowadzonym przez CRR KRUS NIWA postępowaniu w trybie podstawowym w oparciu o art. 275 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych w terminie przewidzianym na złożenie ofert, tj. do godz. 11:00, dnia 08 kwietnia 2026 r. nie wpłynęła żadna oferta. Tym samym zaszła okoliczność uprawniająca Zamawiającego do zastosowania zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-568daacf-b30e-4236-8c1c-df4e09e3a875

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O.271.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 117887,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości – chemia profesjonalna, które określone zostały w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty gdzie opisany został szczegółowo asortyment wraz z zapotrzebowaniem oraz w Załączniku nr 2 do Zaproszenia do negocjacji – Projekt umowy . Z uwagi na ilość asortymentu 44 pozycje i ograniczenia techniczne pola do wypełnienia danej komórki ogłoszenia Zamawiający nie wpisuje poszczególnych pozycji zapotrzebowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39831210-1 - Detergenty do zmywarek

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SUMA Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369171879

7.3.3) Ulica: Morska 44

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-225

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141936,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-04-04

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie wykonywane będzie w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia 04 kwietnia 2027 r.
2026-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy