Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Barchnowy, Jabłowo, Klonówka, Lipinki Szlacheckie gminy Starogard Gdański.

POWIAT STAROGARDZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00210656
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00210656/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-22 12:18
Lokalizacja
Starogard Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6ae61af-e849-434f-baba-34b5dc409825
Identyfikator
5922057838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badań katastralnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00210656 z dnia 2026-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Barchnowy, Jabłowo, Klonówka, Lipinki Szlacheckie gminy Starogard Gdański.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT STAROGARDZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675600

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 587673500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@powiatstarogard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiatstarogard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

powiatstarogard.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Barchnowy, Jabłowo, Klonówka, Lipinki Szlacheckie gminy Starogard Gdański.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6ae61af-e849-434f-baba-34b5dc409825

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210656

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034926/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków wybranych obrębów gminy Starogard Gdański

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186637

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GG.IV.661.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Barchnowy, Jabłowo, Klonówka, Lipinki Szlacheckie gminy Starogard Gdański, tj. obiektu 1 wskazanego w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik Nr 1 do SWZ.
2. Zamawiający udziela zamówienia w 2 częściach:
Część 1: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Barchnowy i Jabłowo gminy Starogard Gdański.
3. Minimalny okres gwarancji: 36 miesięcy .

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.5.) Wartość części: 215000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Barchnowy, Jabłowo, Klonówka, Lipinki Szlacheckie gminy Starogard Gdański, tj. obiektu 1 wskazanego w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik Nr 1 do SWZ.
2. Zamawiający udziela zamówienia w 2 częściach:
Część 2: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Klonówka i Lipinki Szlacheckie gminy Starogard Gdański.
3. Minimalny okres gwarancji: 36 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.5.) Wartość części: 285000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W Części 2 przedmiotowego postępowania złożona została jedna oferta, której cena znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota, jaka Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 285 000,00 zł, natomiast cena zaoferowana przez Wykonawcę za realizację zadania wyniosła 393 600,00 zł.

2026-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi