Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniami realizowanymi przez Gminę Miejską Iława z dofinansowania. (III)

GMINA MIEJSKA IŁAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00211029
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00211029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-22 13:33
Lokalizacja
Iława, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8145cc1-6bb6-42c3-ae04-6ae65aa44dfa
Identyfikator
7441660083
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanegoUsługi zarządzania budowąNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

3 przyznane

· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00211029 z dnia 2026-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniami realizowanymi przez Gminę Miejską Iława z dofinansowania. (III)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA IŁAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743456

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 13

1.5.2.) Miejscowość: Iława

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umilawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umilawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umilawa.logintrade.net/zapytania_email,225289,e8bc6b0edbed85d48fd8e705eda796ec.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniami realizowanymi przez Gminę Miejską Iława z dofinansowania. (III)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8145cc1-6bb6-42c3-ae04-6ae65aa44dfa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021076/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem "Modernizacja ratusza"

1.3.8 Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem "Modernizacja Orlika przy SP5"

1.3.9 Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem "Budowa chodnika wzdłuż ul. Ostródzkiej 54 i 56"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część 1 - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem . pn. ,,Przebudowa i remont budynku Ratusza przy ul. Niepodległości 13 w Iławie - ETAP

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 103200,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część 2 – Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem . pn. ,,Modernizacją kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 212” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Iławie”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Część 3 - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem . pn. ,,Budowa chodnika przy ul. Ostródzkiej 54 i 56 w Iławie”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wobec powyższego ofertą najtańszą i zarazem najkorzystniejszą pozostaje oferta nr 4 złożona przez Wykonawcę: Instytut Zrównoważonego Rozwoju Sp. z o. o. Oferta z najniższą ceną, zwiera cena brutto: 606 390,00 zł, wartość ta przekracza o 521 390,00 zł kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ceny ofert z najniższą ceną przewyższają możliwości finansowe Zamawiającego.

Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do cen ofert najkorzystniejszych. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi o tym, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.

2026-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi