Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Termomodernizacja Przedszkola nr 172 przy ul. Żytniej 71” w Warszawie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – numer postępowania: 8/ZP/26

Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00211038
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00211038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-22 13:35
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dea510c2-c6f6-4812-871e-f38ac9db36f9
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

PRACOWNIA PROJEKTOWA J&J SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPuławy, PL · lot 0
70 233 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00211038 z dnia 2026-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Termomodernizacja Przedszkola nr 172 przy ul. Żytniej 71” w Warszawie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – numer postępowania: 8/ZP/26

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.3.) Oddział zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000184

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja "Solidarności" 90

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-003

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wola.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/267190/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Termomodernizacja Przedszkola nr 172 przy ul. Żytniej 71” w Warszawie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – numer postępowania: 8/ZP/26

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dea510c2-c6f6-4812-871e-f38ac9db36f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00618489/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.29 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn "Termomodernizacja Przedszkola nr 172 przy ul. Żytniej 71"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00122126

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/ZP/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 788861,79 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 65915,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem udzielanego zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla robót budowlanych, w ramach realizacji zadania pn. "Termomodernizacja Przedszkola nr 172 przy ul. Żytniej 71" w Warszawie oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas wykonywanych robót budowlanych realizowanych na podstawie opracowań projektowych, będących przedmiotem niniejszego zamówienia.
2. Budynek Przedszkola nie jest objęty żadną formą ochrony konserwatorskiej.
3. Dokumentacja projektowa ma być przygotowana/opracowana oddzielnie dla każdej z nw. części, w celu możliwości przeprowadzenia odrębnych postępowań na poszczególne roboty budowlane i musi obejmować następujące rodzaje prac:
Część I - remont zewnętrznej części budynku wraz projektem elewacji, tj. odgrzybienie, osuszenie murów, naprawę spękań, ocieplenie i hydroizolację ścian fundamentów, ocieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie i remont pokrycia dachu, przywrócenie prawidłowego stanu technicznego kominów i obróbek blacharskich tj. ogniomury, pas podrynnowy, orynnowanie, pasy nadrynnowe, rury spustowe, parapety zewnętrzne i inne niezbędne prace dekarskie, wymianę stolarki okiennej zewnętrznej, montaż nowych zabezpieczeń /balustrad w oknach francuskich, konserwację bądź wymianę krat antywłamaniowych w oknach na parterze, wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej, montaż zadaszenia nad głównym wejściem, malowanie elewacji, układanie okładzin zewnętrznych oraz wymianę instalacji odgromowej;
Część II - wymianę węzła cieplnego w zakresie technologii, automatyki i elektryki, w trzech branżach z kompleksowym remontem pomieszczenia;
Część III - wymianę instalacji centralnego ogrzewania, wymianę instalacji wody zimnej, wody ciepłej i cyrkulacji, instalację ppoż zimnej wody z zestawem do podnoszenia ciśnienia, wymianę instalacji kanalizacji z kompleksowym remontem bloku żywienia i łazienek.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, rodzaj i zakres prac objętych zamówieniem oraz wymagania, dot. wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określają:
a) projektowane postanowienia umowy – zwane dalej także wzorem umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ,
b) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 2 do wzoru umowy,
5. Zamawiający informuje, że nie posiada dokumentacji archiwalnej w formie papierowej lub elektronicznej mogącej posłużyć do realizacji niniejszego zamówienia.
6. Informacja o podziale/braku podziału zamówienia na części.
Zamawiający dokonał podziału zamówienia związanego z usługami architektonicznymi i inżynieryjnymi w zakresie projektowania na części, z których każda stanowi przedmiot oddzielnego postępowania. Niniejsze postępowanie dotyczy jednej z ww. części zamówienia.
7. Zgodnie z treścią § 3 ust. 7 wzoru umowy, Wykonawca zobowiązany jest do posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności na sumę ubezpieczenia nie niższą niż 70.000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy zł 00/100), przez cały okres trwania umowy.
8. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie udzielanego zamówienia kwotę brutto 81.075,74 zł.
9. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej.
10.Podwykonawcy: wszelkie regulacje i wymagania dotyczące podwykonawstwa, Zamawiający zawarł we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
11. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie 18 miesięcy od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem, że:
1) dokumentację projektową należy wykonać i dostarczyć Zamawiającemu w terminie 5 miesięcy od dnia podpisania umowy,
2) nadzór autorski będzie pełniony od dnia rozpoczęcia robót budowlanych do dnia odbioru końcowego robót budowlanych, realizowanych w oparciu o opracowanie projektowe będące przedmiotem niniejszego zamówienia, lecz nie dłużej niż 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70233,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195348,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70233,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa J&J sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:7162825800

7.3.4) Miejscowość: Puławy

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70233,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2026-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi