Koszenie traw na poboczach, skarpach i rowach dróg powiatowych powiatu krakowskiego w roku 2026 z podziałem na 5 zadań
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00211200
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00211200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-22 14:05
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8dc90c49-38e8-4f05-ae5e-591b56f4bb44
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00211200 z dnia 2026-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Koszenie traw na poboczach, skarpach i rowach dróg powiatowych powiatu krakowskiego w roku 2026 z podziałem na 5 zadań
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.5.2.) Miejscowość: Batowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8dc90c49-38e8-4f05-ae5e-591b56f4bb441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Koszenie traw na poboczach, skarpach i rowach dróg powiatowych powiatu krakowskiego w roku 2026 z podziałem na 5 zadań2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8dc90c49-38e8-4f05-ae5e-591b56f4bb44
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107741/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Koszenie traw na poboczach, skarpach i rowach dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na 5 zadań
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152389
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/13/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest koszenie traw na poboczach dróg powiatowych, skarpach i przeciwskarpach rowów, na terenie Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na 5 Zadań, w zakresie przedstawionym w formularzach cenowych – zał. nr 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5 do SWZ:- Zadanie nr 1 – obejmuje drogi Rejonu I na terenie gmin: Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne,
- Zadanie nr 2 – obejmuje drogi Rejonu II na terenie gmin: Liszki, Krzeszowice, Zabierzów.
- Zadanie nr 3 – obejmuje drogi Rejonu III na terenie gmin: Jerzmanowice – Przeginia, Michałowice, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zielonki.
- Zadanie nr 4 – obejmuje drogi Rejonu IV na terenie gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Kocmyrzów – Luborzyca, Słomniki.
- Zadanie nr 5 – obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych zgodnie
z załączonym wykazem obiektów mostowych.
2. Zakres prac:
a) w Zadaniach nr 1, 2, 3, 4 usługi polegają na wykoszeniu poboczy, skarp i przeciwskarp rowów przydrożnych.
b) Zadanie nr 5 obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych.
3. Koszenie należy realizować w okresie wegetacji traw, w nieprzekraczalnych terminach zakończenia, podzielonych na etapy:
Etap I DO: 15-06-2026 r.;
Etap II DO: 10-08-2026 r.;
Etap III DO: 30-09-2026 r.
Terminy wykonywania niniejszego zamówienia ustalono datą dzienną gdyż mamy do czynienia z zadaniami dotyczącymi sezonowych prac, które muszą być wykonywane w określonym czasie, co jest podyktowane względami przyrodniczymi. Nadto, doświadczenie Zamawiającego przemawia za przyjęciem określonych terminów wykonywania etapów zadania. Za wskazaniem daty dziennej wykonania zadania przemawia także konieczność koordynacji prac różnych wykonawców prac utrzymaniowych w pasie drogowym.
4. Dokładną lokalizację miejsc (odcinków) wykaszania rowów wskaże Inspektor Nadzoru. Wykaszanie poboczy należy wykonać po obu stronach drogi na całej jej długości, po wskazaniu przez Inspektora początku i końca odcinka danej drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.5.) Wartość części: 193158,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest koszenie traw na poboczach dróg powiatowych, skarpach i przeciwskarpach rowów, na terenie Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na 5 Zadań, w zakresie przedstawionym w formularzach cenowych – zał. nr 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5 do SWZ:- Zadanie nr 1 – obejmuje drogi Rejonu I na terenie gmin: Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne,
- Zadanie nr 2 – obejmuje drogi Rejonu II na terenie gmin: Liszki, Krzeszowice, Zabierzów.
- Zadanie nr 3 – obejmuje drogi Rejonu III na terenie gmin: Jerzmanowice – Przeginia, Michałowice, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zielonki.
- Zadanie nr 4 – obejmuje drogi Rejonu IV na terenie gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Kocmyrzów – Luborzyca, Słomniki.
- Zadanie nr 5 – obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych zgodnie
z załączonym wykazem obiektów mostowych.
2. Zakres prac:
a) w Zadaniach nr 1, 2, 3, 4 usługi polegają na wykoszeniu poboczy, skarp i przeciwskarp rowów przydrożnych.
b) Zadanie nr 5 obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych.
3. Koszenie należy realizować w okresie wegetacji traw, w nieprzekraczalnych terminach zakończenia, podzielonych na etapy:
Etap I DO: 15-06-2026 r.;
Etap II DO: 10-08-2026 r.;
Etap III DO: 30-09-2026 r.
Terminy wykonywania niniejszego zamówienia ustalono datą dzienną gdyż mamy do czynienia z zadaniami dotyczącymi sezonowych prac, które muszą być wykonywane w określonym czasie, co jest podyktowane względami przyrodniczymi. Nadto, doświadczenie Zamawiającego przemawia za przyjęciem określonych terminów wykonywania etapów zadania. Za wskazaniem daty dziennej wykonania zadania przemawia także konieczność koordynacji prac różnych wykonawców prac utrzymaniowych w pasie drogowym.
4. Dokładną lokalizację miejsc (odcinków) wykaszania rowów wskaże Inspektor Nadzoru. Wykaszanie poboczy należy wykonać po obu stronach drogi na całej jej długości, po wskazaniu przez Inspektora początku i końca odcinka danej drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.5.) Wartość części: 197001,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest koszenie traw na poboczach dróg powiatowych, skarpach i przeciwskarpach rowów, na terenie Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na 5 Zadań, w zakresie przedstawionym w formularzach cenowych – zał. nr 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5 do SWZ:- Zadanie nr 1 – obejmuje drogi Rejonu I na terenie gmin: Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne,
- Zadanie nr 2 – obejmuje drogi Rejonu II na terenie gmin: Liszki, Krzeszowice, Zabierzów.
- Zadanie nr 3 – obejmuje drogi Rejonu III na terenie gmin: Jerzmanowice – Przeginia, Michałowice, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zielonki.
- Zadanie nr 4 – obejmuje drogi Rejonu IV na terenie gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Kocmyrzów – Luborzyca, Słomniki.
- Zadanie nr 5 – obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych zgodnie
z załączonym wykazem obiektów mostowych.
2. Zakres prac:
a) w Zadaniach nr 1, 2, 3, 4 usługi polegają na wykoszeniu poboczy, skarp i przeciwskarp rowów przydrożnych.
b) Zadanie nr 5 obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych.
3. Koszenie należy realizować w okresie wegetacji traw, w nieprzekraczalnych terminach zakończenia, podzielonych na etapy:
Etap I DO: 15-06-2026 r.;
Etap II DO: 10-08-2026 r.;
Etap III DO: 30-09-2026 r.
Terminy wykonywania niniejszego zamówienia ustalono datą dzienną gdyż mamy do czynienia z zadaniami dotyczącymi sezonowych prac, które muszą być wykonywane w określonym czasie, co jest podyktowane względami przyrodniczymi. Nadto, doświadczenie Zamawiającego przemawia za przyjęciem określonych terminów wykonywania etapów zadania. Za wskazaniem daty dziennej wykonania zadania przemawia także konieczność koordynacji prac różnych wykonawców prac utrzymaniowych w pasie drogowym.
4. Dokładną lokalizację miejsc (odcinków) wykaszania rowów wskaże Inspektor Nadzoru. Wykaszanie poboczy należy wykonać po obu stronach drogi na całej jej długości, po wskazaniu przez Inspektora początku i końca odcinka danej drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.5.) Wartość części: 206829,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest koszenie traw na poboczach dróg powiatowych, skarpach i przeciwskarpach rowów, na terenie Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na 5 Zadań, w zakresie przedstawionym w formularzach cenowych – zał. nr 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5 do SWZ:- Zadanie nr 1 – obejmuje drogi Rejonu I na terenie gmin: Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne,
- Zadanie nr 2 – obejmuje drogi Rejonu II na terenie gmin: Liszki, Krzeszowice, Zabierzów.
- Zadanie nr 3 – obejmuje drogi Rejonu III na terenie gmin: Jerzmanowice – Przeginia, Michałowice, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zielonki.
- Zadanie nr 4 – obejmuje drogi Rejonu IV na terenie gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Kocmyrzów – Luborzyca, Słomniki.
- Zadanie nr 5 – obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych zgodnie
z załączonym wykazem obiektów mostowych.
2. Zakres prac:
a) w Zadaniach nr 1, 2, 3, 4 usługi polegają na wykoszeniu poboczy, skarp i przeciwskarp rowów przydrożnych.
b) Zadanie nr 5 obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych.
3. Koszenie należy realizować w okresie wegetacji traw, w nieprzekraczalnych terminach zakończenia, podzielonych na etapy:
Etap I DO: 15-06-2026 r.;
Etap II DO: 10-08-2026 r.;
Etap III DO: 30-09-2026 r.
Terminy wykonywania niniejszego zamówienia ustalono datą dzienną gdyż mamy do czynienia z zadaniami dotyczącymi sezonowych prac, które muszą być wykonywane w określonym czasie, co jest podyktowane względami przyrodniczymi. Nadto, doświadczenie Zamawiającego przemawia za przyjęciem określonych terminów wykonywania etapów zadania. Za wskazaniem daty dziennej wykonania zadania przemawia także konieczność koordynacji prac różnych wykonawców prac utrzymaniowych w pasie drogowym.
4. Dokładną lokalizację miejsc (odcinków) wykaszania rowów wskaże Inspektor Nadzoru. Wykaszanie poboczy należy wykonać po obu stronach drogi na całej jej długości, po wskazaniu przez Inspektora początku i końca odcinka danej drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.5.) Wartość części: 213660,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest koszenie traw na poboczach dróg powiatowych, skarpach i przeciwskarpach rowów, na terenie Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na 5 Zadań, w zakresie przedstawionym w formularzach cenowych – zał. nr 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5 do SWZ:- Zadanie nr 1 – obejmuje drogi Rejonu I na terenie gmin: Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne,
- Zadanie nr 2 – obejmuje drogi Rejonu II na terenie gmin: Liszki, Krzeszowice, Zabierzów.
- Zadanie nr 3 – obejmuje drogi Rejonu III na terenie gmin: Jerzmanowice – Przeginia, Michałowice, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zielonki.
- Zadanie nr 4 – obejmuje drogi Rejonu IV na terenie gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Kocmyrzów – Luborzyca, Słomniki.
- Zadanie nr 5 – obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych zgodnie
z załączonym wykazem obiektów mostowych.
2. Zakres prac:
a) w Zadaniach nr 1, 2, 3, 4 usługi polegają na wykoszeniu poboczy, skarp i przeciwskarp rowów przydrożnych.
b) Zadanie nr 5 obejmuje koszenie zarośli i traw przy obiektach mostowych.
3. Koszenie należy realizować w okresie wegetacji traw, w nieprzekraczalnych terminach zakończenia, podzielonych na etapy:
Etap I DO: 15-06-2026 r.;
Etap II DO: 10-08-2026 r.;
Etap III DO: 30-09-2026 r.
Terminy wykonywania niniejszego zamówienia ustalono datą dzienną gdyż mamy do czynienia z zadaniami dotyczącymi sezonowych prac, które muszą być wykonywane w określonym czasie, co jest podyktowane względami przyrodniczymi. Nadto, doświadczenie Zamawiającego przemawia za przyjęciem określonych terminów wykonywania etapów zadania. Za wskazaniem daty dziennej wykonania zadania przemawia także konieczność koordynacji prac różnych wykonawców prac utrzymaniowych w pasie drogowym.
4. Dokładną lokalizację miejsc (odcinków) wykaszania rowów wskaże Inspektor Nadzoru. Wykaszanie poboczy należy wykonać po obu stronach drogi na całej jej długości, po wskazaniu przez Inspektora początku i końca odcinka danej drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.5.) Wartość części: 49200,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239148,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239148,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239148,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GardenTom TOMASZ GAUDYN
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120652095
7.3.3) Ulica: ul. Relaks 20
7.3.4) Miejscowość: Alwernia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-566
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239148,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200128,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200128,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200128,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOODROAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522489681
7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki 37A
7.3.4) Miejscowość: Trzebinia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-540
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200128,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226527,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252134,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226527,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Michałowicach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000461304
7.3.3) Ulica: Kadrowa 27
7.3.4) Miejscowość: Młodziejowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-091
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226527,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219001,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 219001,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219001,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.I.H.U. Pol-Krak-Nomad s.c. Z.Suwaj , M.Horośko-Suwaj
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350509072
7.3.3) Ulica: Rusznikarska 14a/12
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-261
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219001,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOODROAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522489681
7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki 37A
7.3.4) Miejscowość: Trzebinia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-540
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |