Wykonanie dokumentacji projektowo-budowlanej w ramach zadania pn.: Stabilizacja osuwiska nr 2602 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 2072K km 7+500-7+620 w m. Kamionna, gmina Trzciana powiat bocheński

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00211478
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00211478/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-22 14:51
Lokalizacja
Nowy Wiśnicz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e959995-e990-400f-aa8c-b8e5e283e1a4
Identyfikator
8681603932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

GC PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
218 940 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00211478 z dnia 2026-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-budowlanej w ramach zadania pn.: Stabilizacja osuwiska nr 2602 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 2072K km 7+500-7+620 w m. Kamionna, gmina Trzciana powiat bocheński

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665255

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Limanowska 11

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Wiśnicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-720

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48146128206

1.5.8.) Numer faksu: +48146108481

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.bochnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.bochnia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e959995-e990-400f-aa8c-b8e5e283e1a4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


budowa dróg kołowych i mostów

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-budowlanej w ramach zadania pn.: Stabilizacja osuwiska nr 2602 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 2072K km 7+500-7+620 w m. Kamionna, gmina Trzciana powiat bocheński

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e959995-e990-400f-aa8c-b8e5e283e1a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211478

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038659/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowo-budowlanej w ramach zadania pn.: Stabilizacja osuwiska nr 2602 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 2072K km 7+500-7+620 w m. Kamionna, gmina Trzciana powiat bocheński

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 325203,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – budowlanej w ramach zadania pn.: Stabilizacja osuwiska nr 2602 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 2072K Leszczyna – Nowe Rybie w km 7+500 – 7+620 w m. Kamionna, gmina Trzciana, powiat bocheński wraz z uzyskaniem pozytywnej opinii Państwowego Instytutu Geologicznego projektu na zabezpieczenie i stabilizację osuwiska i udział w posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Nadzorującego Realizację Zadań w zakresie Przeciwdziałania Ruchom Osuwiskowym oraz Usuwania ich Skutków.
2. W ramach uzgodnionej ceny ofertowej Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia nadzoru autorskiego nad wykonywanym opracowaniem projektowo - kosztorysowym (tj. nadzór nad zgodnością realizowanej inwestycji z projektem oraz uzgadnianie możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do projektu). W trakcie prowadzenia zaprojektowanych robót budowlanych Wykonawca zobowiązany jest do wizyt na terenie budowy (minimum 3) na pisemne wezwanie Zamawiającego złożone minimum z trzydniowym wyprzedzeniem. Pobyt projektanta na budowie wynikający z błędów projektowych nie jest pobytem w ramach nadzoru autorskiego.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181794,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218940,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218940,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GC Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813 367 16 77

7.3.3) Ulica: Budziwojska 79

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-317

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218940,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15
2026-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi