„Modernizacja infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w Pasymiu”

GMINA PASYM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00211508
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00211508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-22 14:58
Lokalizacja
Pasym, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1052433d-207b-43e1-a86a-42a0f6830778
Identyfikator
7451841521
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty murarskie i muroweCiesielskie elementy budowlaneWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieInstalowanie wyrobów metalowychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty sanitarneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne elektryczneElektryczne tablice rozdzielczeKable przyłączenioweInstalacje zasilania elektrycznegoAkcesoria elektryczneLampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUsługi pomiaroweRóżne meble i wyposażenieRoboty rozbiórkowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi wdrażania oprogramowaniaRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

Wykonawcy

2 przyznane

MARIUSZ BUDNYJednorożec, PL · lot 0
3 783 480,64 PLN
STOWARZYSZENIE LUZ GRUPAMrągowo, PL · lot 1
499 995 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00211508 z dnia 2026-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w Pasymiu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PASYM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 8

1.5.2.) Miejscowość: Pasym

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-130

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pasym.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pasym.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pasym

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w Pasymiu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1052433d-207b-43e1-a86a-42a0f6830778

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021780/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w Pasymiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wykonanie Przedmiotu Umowy jest dofinansowane w ramach Priorytetu 2 Środowisko, Działania FEWM.02.03 Efektywność Energetyczna – IIT (budynki publiczne) programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138908

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROS-ZP.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – „Modernizacja przystani kajakowej wraz z miejscami odpoczynku rowerzystów”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie i zagospodarowaniu terenu przystani kajakowej.
Celem realizacji części I jest stworzenie funkcjonalnej i nowoczesnej infrastruktury obsługującej ruch turystyczny, w tym użytkowników kajaków, rowerów oraz kamperów, przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości automatycznego zarządzania dostępem do terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

44230000-1 - Ciesielskie elementy budowlane

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45232460-4 - Roboty sanitarne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze

31224400-6 - Kable przyłączeniowe

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

31681000-3 - Akcesoria elektryczne

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

71355000-1 - Usługi pomiarowe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.5.) Wartość części: 3222500,68 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – „System nowoczesnych technologii cyfrowych”
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie oraz wdrożenie aplikacji służącej do zarządzania infrastrukturą dostępową, w szczególności systemem szlabanu oraz systemem rezerwacji.
Realizacja obu części zamówienia ma na celu kompleksową modernizację infrastruktury oraz wdrożenie nowoczesnych narzędzi zarządzania dostępem i rezerwacjami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 4065504,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3783480,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6370170,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3783480,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDMAR Mariusz Budny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611550851

7.3.3) Ulica: Gwieździsta

7.3.4) Miejscowość: Jednorożec

7.3.5) Kod pocztowy: 06-323

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3783480,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499995,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499995,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499995,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Grupa Luz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7422250148

7.3.3) Ulica: Moniuszki

7.3.4) Miejscowość: Mrągowo

7.3.5) Kod pocztowy: 11-700

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Studio Bahama Patryk Krugły- Wykonanie i wdrożenie systemu informatycznego

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499995,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane