REMONT NAWIERZCHNI PARKINGU ZESPOŁU SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE w ramach projektów „PLAC W NOWEJ ODSŁONIE” i „DOSTĘPNA PRZESTRZEŃ DLA WSZYSTKICH”
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00211729
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00211729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-22 21:12
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb9682c1-cf2d-4e6a-90d6-3dc2695e1833
- Identyfikator
- 6651087270
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00211729 z dnia 2026-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT NAWIERZCHNI PARKINGU ZESPOŁU SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE w ramach projektów
„PLAC W NOWEJ ODSŁONIE” i „DOSTĘPNA PRZESTRZEŃ DLA WSZYSTKICH”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000182811
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Aleje 1 Maja 22
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632424557
1.5.8.) Numer faksu: 632424557
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kopernik.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopernik.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb9682c1-cf2d-4e6a-90d6-3dc2695e18331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT NAWIERZCHNI PARKINGU ZESPOŁU SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE w ramach projektów„PLAC W NOWEJ ODSŁONIE” i „DOSTĘPNA PRZESTRZEŃ DLA WSZYSTKICH”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb9682c1-cf2d-4e6a-90d6-3dc2695e1833
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026031/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 REMONT NAWIERZCHNI PARKINGU ZESPOŁU SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE w ramach projektów „PLAC W NOWEJ ODSŁONIE” i „DOSTĘPNA PRZESTRZEŃ DLA WSZYSTKICH”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172313
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/P/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach niniejszej inwestycji przewiduje się kompleksowy remont nawierzchni parkingu dla aut osobowych wraz z przyległą wewnętrza drogą dojazdową przy budynku Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, w zakresie:
- Prace projektowe i przygotowawcze;
- Roboty rozbiórkowe i budowlane na terenie wewnętrznej drogi dojazdowej;
- Roboty rozbiórkowe i budowlane na terenie parkingu dla aut osobowych;
- Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej;
- Roboty ogrodnicze.
Załączony przedmiar robót (TPCR) ma charakter pomocniczy i nie stanowi podstawy do wyceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
44114200-4 - Produkty betonowe
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 3 ww. ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.Po otwarciu ofert stwierdzono, że oferta z najniższą ceną, tj. 565 800,00zł przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 370 000,00zł. Po analizie bieżących możliwości finansowych jednostki Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny złożonej oferty.
| 2026-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |