Zakup, dostawa i montaż wyposażenia siłowni Centrum Kultury w Skarbimierzu- Osiedle

GMINA SKARBIMIERZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00212123
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00212123/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-23 09:22
Lokalizacja
Skarbimierz-Osiedle, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26e59fde-7361-4535-9278-0ceedeec652f
Identyfikator
7470500548
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt gimnastycznySprzęt do ćwiczeń fizycznychPomoce dydaktyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00212123 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia siłowni Centrum Kultury w Skarbimierzu- Osiedle

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARBIMIERZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412728

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PARKOWA 12

1.5.2.) Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-318

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwest@skarbimierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skarbimierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1281112

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zadania własne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia siłowni Centrum Kultury w Skarbimierzu- Osiedle

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26e59fde-7361-4535-9278-0ceedeec652f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212123

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00628186/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 ZAKUP WYPOSAŻENIA CENTRUM KULTURY (SKARBIMIERZ- OSIEDLE)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186178

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.6.2026D

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa, wniesienie, montaż, ustawienie oraz uruchomienie fabrycznie nowego wyposażenia siłowni, obejmującego sprzęt treningowy, siłowy oraz funkcjonalny przeznaczony do użytku komercyjnego, wraz z uporządkowaniem przestrzeni po realizacji dostawy.
2. Zamówienie obejmuje wyposażenie dwóch pomieszczeń:
a. małej sali o powierzchni ok. 63,37 m²,
b. dużej sali o powierzchni ok. 209,62 m².
3. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a. dostawę sprzętu do wskazanej lokalizacji,
b. wniesienie sprzętu do pomieszczeń,
c. montaż oraz instalację urządzeń,
d. ustawienie sprzętu zgodnie z przeznaczeniem,
e. sprawdzenie poprawności działania urządzeń,
f. uporządkowanie miejsca po zakończeniu montażu,
g. przeszkolenie użytkowników z zakresu obsługi sprzętu.
4. Wszystkie dostarczane elementy muszą:
a. być fabrycznie nowe, nieużywane, wolne od wad fizycznych i prawnych,
b. być przeznaczone do intensywnego użytku komercyjnego,
c. spełniać obowiązujące normy oraz przepisy prawa,
d. posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i jakości (np. CE, PN-EN lub ISO),
e. być wykonane z materiałów zapewniających trwałość, ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania,
f. posiadać zabezpieczenie antykorozyjne elementów metalowych,
g. posiadać elementy tapicerowane odporne na ścieranie, łatwe do czyszczenia i dezynfekcji,
h. posiadać konstrukcję zapewniającą stabilność podczas użytkowania,
i. pochodzić od producenta lub autoryzowanego dystrybutora sprzętu fitness z minimum 3-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń o parametrach zgodnych z OPZ,
j. być dostarczone wraz z dokumentacją producenta, deklaracją zgodności CE oraz gwarancją autentyczności sprzętu.
5. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1A oraz Załączniku nr 1B do SWZ.
6. Podstawą realizacji zamówienia są:
a) niniejsza SWZ,
b) OPZ (+ wykaz- zał. nr 1C)
c) obowiązujące przepisy prawa,
d) obowiązujące normy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na fakt, iż wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy