„Dostawa materiałów reklamowych na potrzeby Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji”

Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00212411
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00212411/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-23 10:36
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-044cb34d-db80-4093-9156-5cb794c3e939
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały reklamowe

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB KAWAOstrowite, PL · lot 0
328 046,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00212411 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa materiałów reklamowych na potrzeby Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630603890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Spychalskiego 34

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-553

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.krajewski@posir.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.posir.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1282726

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa materiałów reklamowych na potrzeby Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-044cb34d-db80-4093-9156-5cb794c3e939

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212411

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039810/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa materiałów reklamowych na potrzeby POSiR

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172954

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.240.30.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 244710 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na potrzeby Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w Poznaniu materiałów reklamowych. Rodzaj asortymentu wraz z wymaganymi parametrami określony został w załączniku nr 3 do Specyfikacji – opis przedmiotu zamówienia, formularz cenowy. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na wszystkie pozycje asortymentowe. Zamówienie nie jest udzielane w częściach.
2. Zamawiający będzie składał zamówienia na materiały reklamowe, wyspecyfikowanie w załączniku nr 3 do SWZ sukcesywnie, zleceniem kierowanym pocztą elektroniczną na adres e-mail Wykonawcy podany w umowie. Zlecenie zawierać będzie w szczególności: nazwę zamawianych materiałów reklamowych, ilość zamawianych materiałów, miejsce ich dostawy oraz zakres godzinowy realizacji dostawy. Do każdego zlecenia dołączony zostanie plik produkcyjny. Każdorazowo zlecenie kierowane będzie najpóźniej na 14 dni przed planowaną datą dostawy zamawianych materiałów, określoną w załączniku nr 1 do Specyfikacji.
3. Zamawiający oświadcza, że zakresem podstawowym zamówienia objęte są dostawy o wartości 60 % łącznej ceny ofertowej brutto wskazanej w formularzu ofertowym. Pozostały zakres zamówienia – wartość 40 % łącznej ceny ofertowej brutto, objęty jest prawem opcji. Zamawiający będzie korzystał z opcji na warunkach określonych dla składania poszczególnych zamówień na asortyment (zlecenie na adres poczty elektronicznej Wykonawcy wraz z plikiem produkcyjnym).
4. Cechy równoważności: w załączniku nr 3 do SWZ Zamawiający określił parametry techniczne oczekiwanych materiałów reklamowych, takie jak np. wymiary, waga, materiał. Za równoważne uznane będą materiały reklamowe, których parametry mieszczą się w przedziałach wskazanych w załączniku nr 3 do SWZ np. wymiar wymagany: wysokość: 25-30 cm [+/- 2cm] oznacza, że Zamawiający za równoważny uzna asortyment o odchyleniach w rozmiarze, w zakresie wskazanym w załączniku nr 3 do SWZ.
5. Każdy projekt materiału reklamowego przed produkcją musi zostać przesłany do akceptacji Zamawiającego, za pośrednictwem poczty elektronicznej.
6. Ofertę należy przygotować na podstawie formularza ofertowego- Załącznik nr 1 do SWZ oraz Formularza cenowego – załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328046,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328046,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328046,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TODO Jakub Kawa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671326080

7.3.4) Miejscowość: Ostrowite

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328046,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy