Dostawa środków chemicznych na potrzeby Kompleksu Obiektów Basenowych (KOB) MOSiR
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ELBLĄGU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00212845
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00212845/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-23 12:05
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4ec2065-d185-4a40-b248-7de24c07c9d0
- Identyfikator
- 5783119776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Chemikalia do uzdatniania wodyŚrodki czyszczące i polerujące
Wykonawcy
2 przyznane
GOTIX WH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (DAWNIEJ: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "GOTIX W H GOTOWICZ" WALDEMAR GOTOWICZ)Szubin, PL · lot 0
318 541,65 PLNGOTIX WH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (DAWNIEJ: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "GOTIX W H GOTOWICZ" WALDEMAR GOTOWICZ)Szubin, PL · lot 1
23 860,95 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00212845 z dnia 2026-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa środków chemicznych na potrzeby Kompleksu Obiektów Basenowych (KOB) MOSiR
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ELBLĄGU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000662959
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.elblag.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12760671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa środków chemicznych na potrzeby Kompleksu Obiektów Basenowych (KOB) MOSiR2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4ec2065-d185-4a40-b248-7de24c07c9d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212845
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045222/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa środków chemicznych na potrzeby Kompleksu Obiektów Basenowych (KOB) MOSiR
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162982
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.2610.1.2026.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 364320,14 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 303120,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz. 1 – dostawa środków do uzdatniania wody na okres od dnia 15.05.2026-31.05.2027 r.,4.5.3.) Główny kod CPV: 24962000-5 - Chemikalia do uzdatniania wody
4.5.5.) Wartość części: 318541,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz. 2 – dostawa środków do utrzymania czystości powierzchni okołobasenowych (plaż) na okres od dnia 10.05.2026 – 31.05.2027 r.4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 23860,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 318541,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3188541,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 318541,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gotix WH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zamościu, Dawniej: Zakład Produkcyjno - Usługowy "GOTIX W H GOTOWICZ" Waldemar Gotowicz Ul. Merlina 5; Zamość, 89-200 Szubin NIP: 5581890126; KRS: 0001225512,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581890126
7.3.3) Ulica: Zamość ul. Merlina 5
7.3.4) Miejscowość: Szubin
7.3.5) Kod pocztowy: 89-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 318541,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-05-15 do 2027-05-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23860,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25145,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23860,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gotix WH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zamościu, Dawniej: Zakład Produkcyjno - Usługowy "GOTIX W H GOTOWICZ" Waldemar Gotowicz Ul. Merlina 5; Zamość, 89-200 Szubin NIP: 5581890126; KRS: 0001225512,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581890126
7.3.3) Ulica: Zamość, ul Merlina 5
7.3.4) Miejscowość: Szubin
7.3.5) Kod pocztowy: 89-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23860,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-05-10 do 2027-05-31| 2026-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |