HOLOWANIE I PARKOWANIE POJAZDÓW I ICH CZĘŚCI ZABEZPIECZONYCH W CELACH PROCESOWYCH NA ZLECENIE KPP BYTÓW JEDNOSTEK POLICJI

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00212873
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00212873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-23 12:11
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-acc702d8-b2b9-4e33-874f-3deb63828156
Identyfikator
5830010088
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi holowniczeUsługi parkingowe

Wykonawcy

1 przyznane

KATARZYNA GRZENKOWICZSierakowice, PL · lot 0
192 618 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00212873 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
HOLOWANIE I PARKOWANIE POJAZDÓW I ICH CZĘŚCI ZABEZPIECZONYCH W CELACH PROCESOWYCH NA ZLECENIE KPP BYTÓW JEDNOSTEK POLICJI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191236094

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Okopowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-819

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 47 7414945/817, 47 7414946/752/765/766

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@gd.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pomorska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_gdansk oraz http://pomorska.policja.gov.pl, www.pomorska.policja.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

HOLOWANIE I PARKOWANIE POJAZDÓW I ICH CZĘŚCI ZABEZPIECZONYCH W CELACH PROCESOWYCH NA ZLECENIE KPP BYTÓW JEDNOSTEK POLICJI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acc702d8-b2b9-4e33-874f-3deb63828156

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127531/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.25 Holowanie i parkowanie do celów procesowych KPP Bytów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176949

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 12/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 187488,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Holowanie i parkowanie pojazdów i ich części zabezpieczonych w celach procesowych z wyłączeniem przypadków określonych w art.50a i art.130a ustawy z dnia 20.06.1997 Prawa o ruchu drogowym na zlecenie KPP Bytów jednostek Policji na podstawie przepisów regulujących procedury prowadzenia postępowań przygotowawczych i zabezpieczania dowodów rzeczowych w ich przy użyciu stawek zawartych w umowie.

Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania ww. usług według zasad podwyższonej staranności, przy użyciu sprzętu, którego stan techniczny gwarantuje wysoki poziom jakości wykonywania usług.

Wykonawca, zobowiązuje się do ubezpieczenia przedmiotu umowy zakresie pełnej odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie, tj. przeholowane i parkowane pojazdy (zabezpieczone przez Policję). Wartość polisy ubezpieczeniowej winna stanowić na sumę ubezpieczenia nie niższą niż wartość umowy brutto………………. o której mowa w §5 ust. 1. Ubezpieczenie winno obejmować odpowiedzialność cywilną za szkody powstałe w wyniku działań podwykonawców.

Wykonawca zobowiązany jest kontynuować ubezpieczenie przez cały okres wykonania przedmiotu umowy.

Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć zamawiającemu w dniu zawarcia umowy kopię polisy ubezpieczeniowej która stanowi zał.nr 2 do umowy. W przypadku gdy okres ubezpieczenia upływa wcześniej niż termin wykonania przedmiotu umowy wykonawca zobowiązany jest przedłożyć zamawiającemu nie później niż ostatniego dnia obowiązywania dotychczasowej polisy kopie, dowodu jej przedłużenie lub kopie nowej polisy pod rygorem wstrzymania realizacji umowy do czasu przedłożenia wymaganych dokumentów oraz naliczenia kary umownej o której mowa w §7 ust. 1 pkt. 4 w razie nie przedłożenia Zamawiającemu kopii dowodu przedłużenia polisy ubezpieczeniowej lub kopii nowej polisy o czym mowa w §12 ust. 5 w wysokości 0,1 wynagrodzenia umownego brutto za każdy dzień zwłoki.

Szczegółowe informacje w zakresie opisu i realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w niniejszej specyfikacji oraz jej załącznikach, w tym projekcie umowy (załącznik nr 5 do SWZ).

Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50118110-9 - Usługi holownicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98351100-9 - Usługi parkingowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 192618,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 192618,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 192618,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AG-AUTO POMOC DROGOWA KATARZYNA GRZENKOWICZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892021533

7.3.3) Ulica: WOJSKA POLSKIEGO 28

7.3.4) Miejscowość: SIERAKOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 83-340

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 192618,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi