Usługi Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) ze szkoleniami, audytem końcowym i opieką powdrożeniową
Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00212910
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00212910/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-23 12:20
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ece516b-f955-46d6-838e-060c9b6f7404
- Identyfikator
- 9121650658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi audytu wewnętrznegoUsługi doradcze w zakresie bezpieczeństwaUsługi audytu komputerowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00212910 z dnia 2026-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) ze szkoleniami, audytem końcowym i opieką powdrożeniową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306816
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ul. K. K. Baczyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Oława
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozolawa.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zozolawa.wroc.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ece516b-f955-46d6-838e-060c9b6f74041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) ze szkoleniami, audytem końcowym i opieką powdrożeniową2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ece516b-f955-46d6-838e-060c9b6f7404
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212910
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
(KPO) w ramach D1.1.2; Nazwa przedsięwzięcia "Kompleksowa transformacja cyfrowa zintegrowanych systemów i narzędzi informatycznych w zakresie digitalizacji procesów klinicznych i dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa oraz implementacji rozwiązań AI w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oławie."2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191639
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOZ/DZP/PN/10/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 192000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Usługi Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) ze
szkoleniami, audytem końcowym i opieką powdrożeniową dla ZOZ w Oławie, ul. Baczyńskiego 1
2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 1 zadanie.
3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w opisie przedmiotu
zamówienia – Załącznik nr 2 oraz Załącznikach nr 1, 5, 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 79212200-5 - Usługi audytu wewnętrznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa
72810000-1 - Usługi audytu komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono 1 ofertę, która została odrzucona.| 2026-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |