Adaptacja budynku byłego Urzędu Gminy Krasnopol na KLUB SENIORA

Gmina Krasnopol

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00213004
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00213004/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-23 12:44
Lokalizacja
Krasnopol, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2af33538-78ef-4c93-8798-a55e3d2c0890
Identyfikator
8442244789
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty renowacyjneRoboty budowlaneRoboty na placu budowyPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneIzolacja cieplnaKładzenie płytekKładzenie glazuryPokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłógTynkowanieRoboty w zakresie okładziny tynkowejŚcianki działoweStolarka budowlanaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne kanalizacyjneWyroby sanitarneRoboty sanitarneRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ JARMOŁOWICZSuwałki, PL · lot 0
302 833,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213004 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku byłego Urzędu Gminy Krasnopol na KLUB SENIORA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krasnopol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671107

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 14

1.5.2.) Miejscowość: Krasnopol

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-503

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 875164010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krasnopol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krasnopol.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2af33538-78ef-4c93-8798-a55e3d2c0890

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja budynku byłego Urzędu Gminy Krasnopol na KLUB SENIORA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2af33538-78ef-4c93-8798-a55e3d2c0890

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213004

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00164527/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Adaptacja budynku byłego Urzędu Gminy Krasnopol na KLUB SENIORA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165336

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 351061,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac adaptacyjno – remontowych związanych
z dostosowaniem budynku i pomieszczeń byłego Urzędu Gminy Krasnopol do funkcji Klubu Seniora w celu umożliwienia świadczenia usług społecznych w ramach realizacji projektu pn.: Centrum Usług Społecznych w gminie Krasnopol.
2. Zadanie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków 875164010
3. Zakres przewidywanych robót obejmuje w szczególności:
 roboty rozbiórkowe ścianek działowych i postawienie nowych,
 wymianę podług i posadzek na nowe,
 roboty wykończeniowe ścian i sufitów,
 stolarka wewnętrzna drzwiowa,
 wymianę instalacji elektrycznej,
 wymianę instalacji sanitarnych,
 montaż wyposażenia wc niepełnosprawnych,
 przeróbkę instalacji centralnego ogrzewania,
 inne – wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki, utylizację
4. Szczegółowy zakres zamówienia został określony dokumentacji projektowej (przedmiar, STWiOR, rysunki). Prace należy wykonać w zakresie i ilości określonej w przedmiarach robót w sposób opisany w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR) oraz umowie, stanowiących załącznik do SWZ. W przypadku rozbieżności pomiędzy zapisami SWZ a STWiOR pierwszeństwo mają zapisy SWZ.
5. Okres gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane: minimum 36 miesięcy,
6. Wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zostały określone w dokumentacji projektowej.
7. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych [art. 100 ust 1] zostały określone w dokumentacji projektowej.
8. Przy realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zachowania dbałości o środowisko naturalne, poprzez m.in. eliminowanie z użycia przedmiotów jednorazowego użytku wykonanych z tworzyw sztucznych, rezygnacji z używania jednorazowych opakowań, toreb, siatek i reklamówek wykonanych z poliolefinowych tworzyw sztucznych, wykorzystywania przy wykonaniu umowy materiałów, które pochodzą z recyklingu lub podlegają procesowi recyklingu itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45431000-7 - Kładzenie płytek

45431200-9 - Kładzenie glazury

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45410000-4 - Tynkowanie

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

44112310-4 - Ścianki działowe

44220000-8 - Stolarka budowlana

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

44411000-4 - Wyroby sanitarne

45232460-4 - Roboty sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302833,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302833,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Jarmołowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441830083

7.3.3) Ulica: Piękna 11

7.3.4) Miejscowość: Suwałki

7.3.5) Kod pocztowy: 16-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302833,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane