„Zakup 1 mikrobusa do Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczytnie z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych”

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W SZCZYTNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00213076
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00213076/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-23 12:57
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fedccd81-8558-4ad7-a4a1-728e209e05d4
Identyfikator
7451730299
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy opieki socjalnejSprzęt dla osób niepełnosprawnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213076 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup 1 mikrobusa do Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczytnie z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W SZCZYTNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519588780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielbarska

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inspektor@sdsszczytno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.sdsszczytno

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fedccd81-8558-4ad7-a4a1-728e209e05d4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup 1 mikrobusa do Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczytnie z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fedccd81-8558-4ad7-a4a1-728e209e05d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213076

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00149061/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup 1 mikrobusa do Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczytnie z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189601

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Zakup 1 mikrobusa do Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczytnie z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. Nr 2 do SWZ.
Zamówienie obejmuje Zakup 1 mikrobusa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Wykonawcę: „PSW INVEST” Sp. z o. o., ul. Żurawia 43/201, 00-680 Warszawa.
Zamawiający podjął kroki w celu zawarcia umowy w formie elektronicznej, zgodnie z zapisami informacji o wyborze oferty z dnia 17.04.2026 r. Jednakże Wykonawca odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego (uchylił się od jej zawarcia).
W związku z faktem, że w przedmiotowym postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, Zamawiający nie ma możliwości dokonania ponownego badania i oceny ofert spośród pozostałych wykonawców. Wobec powyższego, wystąpiła przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie przywołanego wyżej przepisu
2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy