Prace remontowe i naprawcze w budynkach

Kraków Nowa Huta Przyszłości Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00213120
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00213120/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-23 13:07
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41746315-3207-4668-a482-02be6f7c3a32
Identyfikator
6783153839
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoRóżne konstrukcje budowlaneRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliInstalowanie urządzeń ochronnychRoboty malarskieMalowanie budynkówNadzór nad projektem i dokumentacjąPłyty podłogoweUsługi biegłych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213120 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe i naprawcze w budynkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kraków Nowa Huta Przyszłości Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360968895

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osiedle Willowe 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-902

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@knhp.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://knhp.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41746315-3207-4668-a482-02be6f7c3a32

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


68.10.Z, kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe i naprawcze w budynkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41746315-3207-4668-a482-02be6f7c3a32

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213120

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZS.2621.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac projektowych oraz robót budowlanych o charakterze naprawczym i remontowym w budynku sanitarno-szatniowym (dalej: „BSS”) oraz budynku magazynowo-obsługowym (dalej: „BMO”), których celem jest przywrócenie obiektom ich pierwotnych funkcji użytkowych w ramach Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Przylasku Rusieckim („CRiW”).
2. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki inżynierskiej oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
3. Szczegółowy zakres i opis został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ, tj. w Opisie Przedmiotu Zamówienia („OPZ”), tj. Programie Funkcjonalno - Użytkowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45232460-4 - Roboty sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

45442100-8 - Roboty malarskie

45442110-1 - Malowanie budynków

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

44112210-3 - Płyty podłogowe

71319000-7 - Usługi biegłych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena jedynej oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na realizację zamówienia a Zamawiający nie ma możliwości jej zwiększenia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2895983,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2895983,92 PLN

2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane