Budowa zaplecza Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Chorzelów Gmina Mielec.

GMINA MIELEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00213121
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00213121/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-23 13:08
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04dadc6e-fcd9-4bf0-8976-94ca2cfa70dd
Identyfikator
8171981902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeMontaż konstrukcji metalowychRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA OLSZOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMielec, PL · lot 0
1 095 123,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213121 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zaplecza Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Chorzelów Gmina Mielec.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIELEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Głowackiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.bieniek@ug.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina.mielec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-04dadc6e-fcd9-4bf0-8976-94ca2cfa70dd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zaplecza Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Chorzelów Gmina Mielec.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04dadc6e-fcd9-4bf0-8976-94ca2cfa70dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213121

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068668/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa zaplecza PSZOK

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173603

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa obejmować będzie :
a) budynek magazynowy,
b) wiaty magazynowe szt.6,
c) budynek biurowy,
d) oświetlenie,
e) ogrodzenie,
f) plac utwardzony, manewrowy,
zgodnie z opisem do projektu, ST,
Do niniejszej Specyfikacji załączone zostały przedmiary robót .Przedmiar robót określa zakres robót przewidzianych do wykonania zamówienia . Przedmiar stanowi podstawę do rozliczenia umowy, ponieważ przyjęto w niej zasadę wynagrodzenia kosztorysowego,
Projekt obejmuje wagę samochodową najazdową, odcinek sieci wodociągowej zakończonej hydrantem i sieć kanalizacyjną wraz z przepompownią ścieków, które zostały już wykonane więc w przedmiarach nie zostały uwzględnione.
W przedmiarach uwzględnione zostały przyłącza wod. – kan. do budynku biurowego oraz kanalizacja deszczowa z odprowadzeniem do szczelnego zbiornika jak również monitoring :
- 4 kamery każda o rozdzielczości min. 4 mpx,
- dedykowane puszki do kamer,
- rejestrator,
- dysk twardy zapewniający ciągłość nagrań co najmniej 14 dni,
- szafa RACK,
- switch POE,
- infrastruktura kablowa,
- monitor do podglądu co najmniej 21”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1095123,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1779822,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1095123,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Handlowa Olszowy Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 520700924

7.3.3) Ulica: ul Przemysłowa 10

7.3.4) Miejscowość: Mielec

7.3.5) Kod pocztowy: 39-300

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1095123,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane