Wymiana stolarki okiennej w budynkach gminnych po termomodernizacji gdzie nie została wymieniona stolarka – Zegadłowicza 14, Szeroka 16, Skłodowskiej 11
Gmina Zawiercie jednostka organizacyjna - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00213149
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00213149/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-23 13:11
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b168251-e4a1-4e67-9b01-992317ecb1f4
- Identyfikator
- 6491972045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213149 z dnia 2026-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej w budynkach gminnych po termomodernizacji gdzie nie została wymieniona stolarka – Zegadłowicza 14, Szeroka 16, Skłodowskiej 11
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawiercie jednostka organizacyjna - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276596036
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Towarowa 30
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 326721714
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowpubliczne@zgm-zawiercie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm-zawiercie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgm-zawiercie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie mieszkaniowym zasobem gminy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej w budynkach gminnych po termomodernizacji gdzie nie została wymieniona stolarka – Zegadłowicza 14, Szeroka 16, Skłodowskiej 112.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b168251-e4a1-4e67-9b01-992317ecb1f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213149
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046742/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wymiana stolarki okiennej w budynkach gminnych po termomodernizacji gdzie nie została wymieniona stolarka – Zegadłowicza 14, Szerokiej 16, Skłodowskiej 11
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 182013,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana stolarki okiennej w budynkach gminnych po termomodernizacji gdzie nie została wymieniona stolarka – Zegadłowicza 14, Szeroka 16,
Skłodowskiej 11
Zakres zamówienia obejmuje:
1) demontaż drewnianych podokienników wewnętrznych,
2) demontaż istniejącej stolarki okiennej,
3) montaż nowej stolarki okiennej w uprzednio przygotowanym otworze okiennym, (Stolarka okienna w kolorze obustronnym białym o spółczynniku przenikania ciepła
nie wyższym niż 0,9 W/m2K),
4) montaż nawiewników okiennych w górnej części okna (nawiewnik ma spełniąć warunki zgodnie z pkt. 2.3.2 załącznika do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 6 listopada 2008 r. /Dz.U.z 2008r. Nr 201 , poz. 1238/. Dz. U. Nr 75 poz. 690 .)
5) ponowny montaż podokienników drewnianych po wykonaniu montażu stolarki okiennej,
6) naprawa i malowanie szpalet okiennych zewnętrznych po montażu stolarki okiennej,
7) naprawa i malowanie szpalet wewnętrznych po zamontowaniu okien i podokienników drewnianych,
Przedmiot zamówienia został określony w przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257059,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Progres s.c. Anna Zając Krzysztof Fronc
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4980150979
7.3.3) Ulica: Pszczyńska 9
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-14| 2026-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |