Opracowanie dok projektowo-kosztorysowej przebudowy ul. Okólnej w Markach z rozbudową obiektu mostowego oraz infrastrukturą towarzyszącą.

Gmina Miasto Marki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00213259
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00213259/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-23 13:34
Lokalizacja
Marki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07fb56b9-6d63-46e9-b83d-4c2ba5686044
Identyfikator
1251622308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213259 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dok projektowo-kosztorysowej przebudowy ul. Okólnej w Markach z rozbudową obiektu mostowego oraz infrastrukturą towarzyszącą.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95

1.5.2.) Miejscowość: Marki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://marki.ezamawiajacy.pl/pn/marki/demand/279447/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dok projektowo-kosztorysowej przebudowy ul. Okólnej w Markach z rozbudową obiektu mostowego oraz infrastrukturą towarzyszącą.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07fb56b9-6d63-46e9-b83d-4c2ba5686044

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213259

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041609/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy obiektu mostowego przy ul. Okólnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191773

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dok projektowo-kosztorysowej przebudowy ul. Okólnej w Markach z rozbudową obiektu mostowego oraz infrastrukturą towarzyszącą.

Opracowanie dok projektowo-kosztorysowej przebudowy ul. Okólnej w Markach z rozbudową obiektu mostowego oraz infrastrukturą towarzyszącą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi