Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Pysznica w ramach zadania „Budowa i przebudowa dróg wewnętrznych“
GMINA PYSZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00213577
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00213577/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-23 14:35
- Lokalizacja
- Pysznica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dde3585f-041e-4b8a-af01-5e3da6afa9ab
- Identyfikator
- 8652397341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213577 z dnia 2026-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Pysznica w ramach zadania „Budowa i przebudowa dróg wewnętrznych“
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PYSZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 322
1.5.2.) Miejscowość: Pysznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-403
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 158410004
1.5.8.) Numer faksu: 158410017
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pysznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pysznica.bip.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pysznica.ezamawiajacy.pl/pn/PYSZNICA/demand/273890/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Pysznica w ramach zadania „Budowa i przebudowa dróg wewnętrznych“2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dde3585f-041e-4b8a-af01-5e3da6afa9ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213577
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005650/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa i przebudowa dróg wewnętrznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156206
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.III.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg wewnętrznych na terenie gminy Pysznica.
Drogi objęte przebudową:
a) ul. Nowy Olszowiec w m. Pysznica, dz. nr ewid. 2751, 2752, długości 530.00mb,
b) ul. Piskorowy Staw w miejscowości Pysznica, dz. nr ewid. 1454, długości 245.00mb,
c) ul. Wiosenna w miejscowości Słomiana, dz. nr ewid. 266/20 i 266/26, długości 240.00mb,
d) ul. Majowa w miejscowości Krzaki, dz. nr ewid. 964, długości 230.00mb,
e) ul. Zielona w miejscowości Jastkowice dz. nr ewid. 3280/2, długości 200.00mb,
f) ul. Morska w miejscowości Jastkowice, dz. nr ewid. 3279, długości 600.00mb,
g) Studzieniec, dz. nr ewid. 418, długości 65.00 mb,
h) ul. Borek w miejscowości Kłyżów, dz. nr ewid. 1941/7, długości 360.00mb.
W zakres robót wchodzi min.:
- mechaniczne wykonanie profilowania podłoża wraz z zagęszczeniem,
- wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym sortowanym,
- podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowych emulsją kationową K70 i grysem kamiennym bazaltowym,
- plantowanie poboczy ziemnych.
- dla zadania h) ul. Borek w miejscowości Kłyżów, dz. nr ewid. 1941/7 dodatkowo wykonanie podbudowy na odcinku ok. 205 mb.
Szczegółowy zakres prac został opisany w dokumentacji projektowej, przedmiarach robót oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt. 3 oraz w związku z art. 260 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. z 2024 r poz. 1320 z późn. zm.); zwanej dalej „ustawą Pzp”; Gmina Pysznica jako Zamawiający informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta która otrzymała najwyższą liczbę punktów w kryterium oceny ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 402766,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 716033,92 PLN
| 2026-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |