Metodyka dotycząca badań mobilności na obszarach słabiej zurbanizowanych i wykluczonych komunikacyjnie oraz tworzenia modeli ruchu rowerowego
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00213773
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00213773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-23 15:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d59d323-6f19-4c30-9de5-69f75421ecbb
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie systemów transportowych
Wykonawcy
1 przyznane
VIA VISTULA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
96 690 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213773 z dnia 2026-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Metodyka dotycząca badań mobilności na obszarach słabiej zurbanizowanych i wykluczonych komunikacyjnie oraz tworzenia modeli ruchu rowerowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/267593/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Metodyka dotycząca badań mobilności na obszarach słabiej zurbanizowanych i wykluczonych komunikacyjnie oraz tworzenia modeli ruchu rowerowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d59d323-6f19-4c30-9de5-69f75421ecbb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00608181/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.53 Metodyka dotycząca badań mobilności na obszarach słabiej zurbanizowanych i wykluczonych komunikacyjnie oraz tworzenia modeli ruchu rowerowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Sieciowanie Związków ZIT w Polsce”, sieć tematyczna „Zrównoważona mobilność w MOF, sieć Lublin-Warszawa”. Projekt współfinansowany ze środków Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125499
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/ABN/271/I-19/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego opracowania pn.: „Metodyka dotycząca badań mobilności na obszarach słabiej zurbanizowanych i wykluczonych komunikacyjnie oraz tworzenia modeli ruchu rowerowego”. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został w Załączniku nr 1 do SWZ – Wzorze Umowy z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71311200-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów transportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96690,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96690,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIA VISTULA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9452246394
7.3.3) Ulica: ul. Garczyńskiego 17
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-271
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96690,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-10| 2026-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |