Budowa wielofunkcyjnej hali w Gamowie Etap III wraz z zagospodarowaniem terenu

Gmina Rudnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00213788
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00213788/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-23 15:42
Lokalizacja
Rudnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3edba13-9cf0-48db-855d-3ff0a8a31108
Identyfikator
6392003366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychIzolacja cieplnaOświetlenie zewnętrzne

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA INŻYNIERSKA ALOG GERARD GOLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKędzierzyn-Koźle, PL · lot 0
580 491,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213788 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wielofunkcyjnej hali w Gamowie Etap III wraz z zagospodarowaniem terenu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kozielska1

1.5.2.) Miejscowość: Rudnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-411

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina-rudnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-rudnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b3edba13-9cf0-48db-855d-3ff0a8a31108

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wielofunkcyjnej hali w Gamowie Etap III wraz z zagospodarowaniem terenu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3edba13-9cf0-48db-855d-3ff0a8a31108

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213788

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061403/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa małej infrastruktury publicznej w Gamowie - impuls dla społeczności .Zadanie dofinansowane w ramach interwencji I.13.1 LEADER ( Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja jest realizowana w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR w zakresie „Poprawa dostępu do infrastruktury publicznej”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167788

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji budynku oraz zagospodarowaniu terenu przy budowanej hali wielofunkcyjnej sezonowej w miejscowości Gamów przy ul. Długiej na działkach nr 232/3, 232/5, 232/6, 232/8, stanowiących własność Gminy Rudnik, w ramach zadania pn. Rozwój infrastruktury publicznej w Gamowie – impuls dla społeczności w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
 opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 4
 załącznik 4.1 do OPZ - I etap robót - zmiany_nieistotne_projekt_Z REALIZACJI PIERWSZEGO ETAPU
 załącznik 4.2 do OPZ Dokumentacja projektowa -zawiera projekt 2020 i projekt zmian do projektu
UWAGA: dokumentacja projektowa wskazana w załączniku 4.2 do OPZ jest aktualna w odniesieniu do termomodernizacji budynku realizowanej w ramach niniejszego postę-powania
 Załącznik nr 4a – Przedmiar robót – etap III
 Załącznik nr 4b – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - etap III
 Załącznik nr 4c – Dokumentacja projektowa - etap III
 Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45321000-3 - Izolacja cieplna

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 580491,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 769960,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 580491,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Inżynierska Alog Gerard Gola Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 541869029

7.3.3) Ulica: Ul. Kosmonautów 2

7.3.4) Miejscowość: Kędzierzyn- Koźle

7.3.5) Kod pocztowy: 47-220

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 580491,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane