Usługa wynajmu sceny estradowej wraz z usługami towarzyszącymi, podczas imprezy plenerowej o charakterze masowym pn. „Odetchnij na zdrowie. Gołdap Festiwal”.

DOM KULTURY W GOŁDAPI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00213905
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00213905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-23 20:01
Lokalizacja
Gołdap, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb0dd7d1-d281-4ab9-8578-a0faded01b94
Identyfikator
8470003402
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi techników dźwiękuSprzęt nagłaśniającyRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA GÓRNAWarszawa, PL · lot 0
152 999,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00213905 z dnia 2026-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wynajmu sceny estradowej wraz z usługami towarzyszącymi, podczas imprezy plenerowej o charakterze masowym pn. „Odetchnij na zdrowie. Gołdap Festiwal”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM KULTURY W GOŁDAPI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000687422

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krótka 2

1.5.2.) Miejscowość: Gołdap

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-500

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dkgoldap.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dkgoldap.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb0dd7d1-d281-4ab9-8578-a0faded01b94

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wynajmu sceny estradowej wraz z usługami towarzyszącymi, podczas imprezy plenerowej o charakterze masowym pn. „Odetchnij na zdrowie. Gołdap Festiwal”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb0dd7d1-d281-4ab9-8578-a0faded01b94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057306/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa wynajmu sceny estradowej, nagłośnienia, oświetlenia, agregatu prądotwórczego, płotów wraz z transportem i obsługą, podczas imprezy plenerowej pn. „ODETCHNIJ NA ZDROWIE . GOŁDAP FESTIWAL”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr LTPL00355 pn. ,,Partnership of Health Resorts as the Basis for the Development of the Borderland"/,,Partnerstwo Uzdrowisk dla rozwoju pogranicza" w ramach Programu Interreg VI-A Litwa-Polska 2021-2027 (OSI: RSO4.6 – stworzenie wspólnej marki obszaru transgranicznego jako atrakcyjnego miejsca dla zrównoważonej turystyki, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na politykę środowiskową UE).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00157211

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TO.240.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu sceny estradowej wraz z usługami towarzyszącymi, podczas imprezy plenerowej o charakterze masowym pn. „Odetchnij na zdrowie. Gołdap Festiwal”.
2. Szacowana liczba uczestników imprezy masowej: 3 000 tysiące.
3. Niniejsze zamówienie jest finansowane Projektu nr LTPL00355 pn. ,,Partnership of Health Resorts as the Basis for the Development of the Borderland"/,,Partnerstwo Uzdrowisk dla rozwoju pogranicza" w ramach Programu Interreg VI-A Litwa-Polska 2021-2027 (OSI: RSO4.6 – stworzenie wspólnej marki obszaru transgranicznego jako atrakcyjnego miejsca dla zrównoważonej turystyki, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na politykę środowiskową UE).
4. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załączniki nr 1A do SWZ - (Ridery techniczne Artysty/zespołów).

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92370000-5 - Usługi techników dźwięku

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152999,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152999,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Light Sound and Truss Rental Company Sylwia Agata Górna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5641610752

7.3.3) Ulica: ul. L. Hirszfedla 6/5

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-776

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152999,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-09 do 2026-07-12
2026-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi