„Zakup i dostawa sprzętu mechanicznego do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku” – część I

Powiat Kraśnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00214047
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00214047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-24 08:22
Lokalizacja
Kraśnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64bc6514-cce7-49cb-ac50-5cc6970858ec
Identyfikator
7151716935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczeniaUrządzenia warsztatoweSzlifierkiZestawy narzędzioweRóżne maszyny specjalnego zastosowaniaRęczne narzędzia elektromechaniczneObrabiarki do obróbki metaliObrabiarki do wiercenia metaluPrzyrządy do pojazdów mechanicznychPrzyrządy pomiaroweRęczne przyrządy do mierzenia długościPrzyrządy do pomiaruTachometryMierniki elektroniczneElektryczne oporowe urządzenia grzewczePrzybory do rysowania

Wykonawcy

1 przyznane

HELENA OGŁOZAKielce, PL · lot 0
139 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00214047 z dnia 2026-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa sprzętu mechanicznego do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku” – część I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kraśnicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Niepodległości 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-204

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatkrasnicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-krasnicki/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatkrasnicki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa sprzętu mechanicznego do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku” – część I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64bc6514-cce7-49cb-ac50-5cc6970858ec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033756/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Adaptacja pomieszczeń oraz doposażenie pracowni Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku do potrzeb kształcenia zawodowego – branża mechaniczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Adaptacja pomieszczeń oraz doposażenie pracowni ZS nr 3 w Kraśniku do potrzeb kształcenia zawodowego”, umowa nr FELU.07.03-IZ.00-0004/24-00 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141673

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp.272.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 126429,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup i dostawa sprzętu mechanicznego do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku – część I” w ramach Projektu pn.: „Adaptacja pomieszczeń oraz doposażenie pracowni ZS nr 3 w Kraśniku do potrzeb kształcenia zawodowego”, umowa nr FELU.07.03-IZ.00-0004/24-00 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Przedmiot zmówienia obejmuje 53 pozycje.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej pod
adresem: https://powiatkrasnicki.ezamawiajacy.pl

4.5.3.) Główny kod CPV: 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

43414000-8 - Szlifierki

44512940-3 - Zestawy narzędziowe

42990000-2 - Różne maszyny specjalnego zastosowania

42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne

42630000-1 - Obrabiarki do obróbki metali

42637200-2 - Obrabiarki do wiercenia metalu

38548000-8 - Przyrządy do pojazdów mechanicznych

38410000-2 - Przyrządy pomiarowe

38330000-7 - Ręczne przyrządy do mierzenia długości

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

38561110-9 - Tachometry

38552000-9 - Mierniki elektroniczne

39715220-5 - Elektryczne oporowe urządzenia grzewcze

39292300-8 - Przybory do rysowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184971,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Helena Ogłoza Investment

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571356673

7.3.3) Ulica: Barwinek 6 lok. 18,

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-150

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2026-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy