Remont częściowy budynku nr 13 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00214114
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00214114/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-24 08:49
Lokalizacja
Malbork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75c1b415-bccf-4f8f-9bd0-19dce431160a
Identyfikator
5791927841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweBetonowanieRoboty izolacyjneRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okienIzolacja cieplnaRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ JANUSZSkarszewy, PL · lot 0
349 904,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00214114 z dnia 2026-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont częściowy budynku nr 13 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 17 MARCA 20

1.5.2.) Miejscowość: Malbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/22blt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont częściowy budynku nr 13 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75c1b415-bccf-4f8f-9bd0-19dce431160a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214114

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119789/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont częściowy budynku nr 13 kompleksie koszarowym 22. BLT w Malborku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162580

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 22.BLT.SZP.2612.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 329004,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu częściowego budynku 13 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku.
Na przedmiot zamówienia składają się :
a. Roboty w pom. nr 01-03,05,07,010 i przyległych korytarzach:
- rozbiórka częściowa posadzek i podbudów pomieszczeń piwnicznych;
- wykucie ze ścian stolarki drzwiowej;
- wykonanie podbudów i posadzek betonowych;
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej z papy asfaltowej;
- wykonanie tynków uzupełniających;
- wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i sufitach;
- roboty malarskie w tym wykonanie malowania metodą natrysku kropelkowego;
- wykonanie obudów rur CO i wod-kan. płytami K-G na rusztach metalowych;
- wykonanie licowania posadzek płytkami ceramicznymi;
- montaż stolarki drzwiowej stalowej;
- wymiana częściowa rur CO z montażem grzejników;
- wymiana częściowa rur wodociągowych z podłączeniem do istniejącej wewnętrznej instalacji;
- wymiana częściowa rur kanalizacyjnych z podłączeniem do istniejącej kanalizacji wewnętrznej;
- wymiana części instalacji elektrycznej wraz z osprzętem.
b. Roboty w klatce schodowej i przyległych korytarzach:
- malowanie ścian i sufitów wraz z wykonaniem malowania metodą natrysku kropelkowego,
c. Wymiana 2. drewnianych drzwi zewnętrznych i okna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262300-4 - Betonowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45321000-3 - Izolacja cieplna

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349904,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 476000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349904,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKARBUD Budownictwo Maciej Janusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 363563874

7.3.3) Ulica: Wąska 2

7.3.4) Miejscowość: Skarszewy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-250

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349904,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane