Remont pomostu na plaży miejskiej nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie
Gmina Miejska Człuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00214272
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00214272/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-24 09:33
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b87f224-5b5c-49f9-91bb-24bd59cceab6
- Identyfikator
- 8431569424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00214272 z dnia 2026-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomostu na plaży miejskiej nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12717811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomostu na plaży miejskiej nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b87f224-5b5c-49f9-91bb-24bd59cceab6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214272
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057163/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja pomostu na plaży miejskiej w Człuchowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141997
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont pomostu na plaży miejskiej nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie.
Zakres robót obejmuje:
• wymianę wszystkich elementów konstrukcyjnych drewnianych pomostu,
• zmianę gatunku drewna z pierwotnie zastosowanego sosnowego na drewno modrzewiowe,
• wykonanie nowego pokładu z desek modrzewiowych ryflowanych,
• odnowienie zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcyjnych elementów stalowych (z wyłączeniem pali stalowych),
• wymianę istniejących desek na trapach na modrzewiowe,
• wymianę 6 sztuk opraw istniejących lamp parkowych,
• przemalowanie 8 sztuk drabinek,
• przemalowanie wieży ratowniczej z istniejącymi balustradami na istniejący kolor,
• wymiana podkładek z tworzywa sztucznego 200x200x10mm.
Deski pomostu oraz pozostałe elementy konstrukcyjne drewniane należy zabezpieczyć poprzez zastosowanie oleju do drewna zewnętrznego lub systemu impregnacyjno-olejowego przeznaczonego do tarasów i pomostów.
Remont nie powoduje zmiany parametrów geometrycznych ani układu konstrukcyjnego obiektu. Nie przewiduje się ingerencji w pale fundamentowe.
Elementy podlegające wymianie (z odzysku) należy złożyć na terenie OSiR – plaża w miejscu wskazanym przez Dyrektora OSiR.
Szczegółowy zakres zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik Nr 8 do SWZ, która zawiera: projekt budowlany, przedmiar robót, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiOR).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 682215,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Prywatne "KOPOL" Jan Kożyczkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8420001128
7.3.4) Miejscowość: Bytów
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |