Modernizacja sali gimnastycznej w XXXI Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi przy ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00509023
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00509023/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-20 11:01
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e68b7e6-39cc-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianInstalowanie ścianek działowychTynkowanieRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509023 z dnia 2024-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej w XXXI Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi przy ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e68b7e6-39cc-11ef-880f-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali gimnastycznej w XXXI Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi przy ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e68b7e6-39cc-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509023

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397393

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-IV.271.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja Sali gimnastycznej w XXXI Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi przy ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B zamówienie obejmuje: - remont – modernizację sali gimnastycznej. Wymianę: oświetlenia sufitowego, instalacji elektrycznej, skrzynek i osprzętu elektrycznego, drzwi wewnętrznych, kratek wentylacyjnych, wiszących koszy do koszykówki, zabudów grzejników, naprawę podłogi z parkietu wraz z lakierowaniem, naprawa tynków (skucie – usunięcie lamperii), skucie tynku na ościeżach, malowanie ścian, wyłożenie ścian wykładziną heterogeniczną spawaną, montaż: ekranu do rzutnika, windy do rzutnika, 10 rolet, kotary sterowanych elektrycznie, montaż: tablicy wyników na hale, demontaż, naprawa drabinek i ponowny ich montaż, demontaż i ponowny montaż istniejącej siatki meczowej do siatkówki wraz z mocowaniami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W niniejszym postępowaniu złożone zostały 6 ofert z czego 5 ofert następujących Wykonawców podlegało odrzuceniu: POLVA Sp. z o.o ul. Karniszewicka 91 95-200 Pabianice, Topatotera Sp. z o.o. ul. Floriana 7 44-190 Knurów, ABID” Rafał Majcher ul. Łąkowa 11 90-562 Łódź , Konstruktiva Sp. z o.o al. Bolesława Krzywoustego 4/1 40-870 Katowice, PHU AHA Cezary Albingier ul. H. Klimczaka 42 91-603 Łódź, Konstruktiva Sp. z o.o. al. Bolesława Krzywoustego 4/1 40-870 Katowice. Wykonawcy zostali poinformowanie o odrzuceniu pismem z dnia 26.08.2024 r.

Cena oferty najkorzystniejszej wynosi 583 300,00 PLN. Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 415 880,00 PLN. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do oferty z najniższą ceną. Brak zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia skutkuje unieważnieniem postępowania.
2024-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane